Pinseløpene '99

Resultatliste første dag - 23.mai


  Ringerike O-lag          Pinseløpene 1999           Onsdag 21. Okt. 1998
  Jevnaker Vestås          RESULTATER 1.Løp                
                           H 21 AL 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0119 Øyvin Thon                Kongsberg OL    39133      32.39       
   2  0129 Lars Inge Arnevik         Modum OL        24844      33.24   00.45
   3  0124 Torgeir Snilsberg         Halden Skiklubb 22129      34.33   01.54
   4  0117 Erik Haug                 Fredrikstad SK  60549      34.56   02.17
   5  0128 Lars Granum               Oppsal IF       23430      35.46   03.07
   6  0108 Jens Kr. Kopland          Modum OL        25613      35.49   03.10
   7  0137 Jan R. Eriksen            Asker SK        31199      36.06   03.27
   8  0106 Per Skoglund              Nydalens Skiklu 36220      36.15   03.36
   9  0127 Bjørn Næss                Modum OL        38228      37.23   04.44
  10  0116 Arne Dirdal               Horten OK       26313      37.43   05.04
  11  0132 Inge Gunnes               IL Tyrving      30470      38.02   05.23
  12  0113 Helmer Westlund           Halden Skiklubb 22148      38.17   05.38
  13  0122 Simen Haugen              Sandefjord OK   11687      38.32   05.53
  14  0103 Steinar Lande             Lifjell OL      24232      38.43   06.04
  15  0121 Øivind Due Trier          Kongsberg OL    23563      39.04   06.25
  16  0136 Erling Katla              Asker SK        28204      39.32   06.53
  17  0111 Lars Enerhaugen           Modum OL        28040      40.11   07.32
  18  0115 Lars Kristiansen          Halden Skiklubb 35261      40.43   08.04
  19  0102 Odd Strand                Porsgrunn OL    24344      40.47   08.08
  20  0105 Halvor Gjerdingstad       Hadeland OL     23533      41.48   09.09
  21  0114 Thomas Kaiser             IF Sturla       37282      42.47   10.08
  22  0139 Eivind Tonna              Modum OL        37058      43.34   10.55
  23  0104 Emil Østenfor             Asker SK        25559      43.46   11.07
  24  0130 Bo Hallberg               Falkøpings AIK  33151      44.07   11.28
  25  0120 Bjørn Hauge               OSI             23359      44.27   11.48
  26  0101 Trygve Aspelien           Modum OL        36244      46.01   13.22
  27  0109 Jørgen Holmboe            IL Tyrving      39040      48.49   16.10
  28  0110 Eystein Weltzien          Konnerud IL     26438      49.10   16.31
  29  0107 Roar Pedersen             Oppsal IF       33909      51.42   19.03
DISK  0118 Per Øyvind Stene          NTNUI           62030                  
DISK  0125 Jukka Vilenius            Finland         28717                  
DISK  0126 Anders Strang             Falkøpings AIK  33160                  
32 resultater, 35 påmeldte, 32 startende
                           H 35   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0005 Pål Corneliussen          Kongsberg OL    31018      33.47       
   2  1067 Knut Aas                  Nydalens Skiklu 23365      36.31   02.44
   3  0001 Jan Vidar Nilsen          Kongsberg OL    31015      36.34   02.47
   4  0010 Christer Bech             IL Tyrving      39043      38.07   04.20
   5  0007 Ole Johnny Petersen       Eiker OL        33867      38.19   04.32
   6  0008 Jens Erik Mjølnerød       Halden Skiklubb 22165      42.52   09.05
   7  0004 Nils Harald Staff         OL Toten-Troll  30562      44.05   10.18
   8  1025 Kent Hansson              Iddefjordens AI 11150      46.17   12.30
   9  0009 Bjørn Victor Larsen       Kongsberg OL    25551      47.17   13.30
  10  1013 Torgrim Engell            Modum OL        25634      49.25   15.38
  11  0011 Øyvind Drage              Kongsberg OL    28157      52.55   19.08
  12  1033 Hans Henrik Fremming      Heming/Njård OL 31087    1:02.17   28.30
  13  0003 Inge Ringheim             Sandefjord OK   31690    1:05.12   31.25
  14  0006 Are Njåstein              IL Tyrving      28084    1:07.07   33.20
14 resultater, 14 påmeldte, 14 startende
                           H 40   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0038 Per Kristian Ekeberg      IL Tyrving      23956      30.32       
   2  0017 Egil Meaas                Kongsberg OL    61103      31.01   00.29
   3  0023 Arnt Edvin Andersen       Halden Skiklubb 22115      31.02   00.30
   4  0028 Rune Berge                IL Tyrving      30790      31.31   00.59
   5  0035 Geir Svingheim            Hadeland OL     23524      31.52   01.20
   6  0040 Tore Sagvolden            Østmarka OK     23850      32.00   01.28
   7  0034 Thomas Hjert              Falkøpings AIK  33157      33.09   02.37
   8  0032 Anders Gjermo             Asker SK        28750      33.23   02.51
   9  0036 Ingemar Janson Haverstad  Lierbygda OL    30852      33.36   03.04
  10  0044 Jørn Skovly               Asker SK        37021      33.41   03.09
  11  0024 Morten Johansen           OK Moss         22279      35.14   04.42
  12  0015 Øyvind Hansen             Røyken OL       22495      35.22   04.50
  13  0016 Eirik Nordbrøden          Halden Skiklubb 22099      35.39   05.07
  14  1031 Tormod Øvergård           Vestre Aker SK  31423      37.07   06.35
  15  0042 Kai Midtskogen            Botne Skiklubb  62564      37.45   07.13
  16  1056 Ingar Stenslet            Frogner IL      23643      38.02   07.30
  17  0031 Lars Wang                 Konnerud IL     25607      38.09   07.37
  18  0037 Knut Eeg                  Asker SK        23569      39.12   08.40
  19  0019 Anders Haverstad          Lierbygda OL    31362      39.45   09.13
  20  0022 Ingvar Braaten            Kongsberg OL    32224      39.56   09.24
  21  0026 Bjarne Tokheim            Lierbygda OL    36832      40.12   09.40
  22  0027 Tommy Roos                Falkøpings AIK  33159      40.47   10.15
  23  0014 Gunnar Samuelsen          Konnerud IL     25596      41.42   11.10
  24  0030 Alf Pettersen             IL Tyrving      33905      42.57   12.25
  25  0043 Vidar Ekstrøm             IL Tyrving      62284      43.08   12.36
  26  0021 Tord Pedersen             IL Tyrving      33860      46.06   15.34
  27  0012 Svein Ask-Henriksen       Konnerud IL     25585      46.18   15.46
  28  1068 Sigbjørn Modalsli         Fossum IF       23631      47.29   16.57
  29  0018 Øyvind Langberg           Konnerud IL     37097      48.15   17.43
  30  0020 Knut Narvestad            Hadeland OL     23529      53.16   22.44
  31  0029 Rolf Andersen             Lierbygda OL    36807      54.09   23.37
  32  0041 Ove Muschke               Falkøpings AIK  33158      56.54   26.22
  33  0039 Svein Ekanger             Kongsberg OL    61095    1:02.07   31.35
  34  0013 Odd Resser                Kongsberg OL    28731    1:02.57   32.25
  35  0025 Erik Jonassen             Kolbotn & Skimt 23749    1:07.23   36.51
DISK  0033 Torgeir Strandhagen       Røyken OL       22482                  
36 resultater, 36 påmeldte, 36 startende
                           D 21 AL 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0155 Maria Eriksson            Nydalens Skiklu 33962      37.00       
   2  0167 Ellen Aure                Nydalens Skiklu 23339      37.55   00.55
   3  0158 Kirsti Lysaker            Fana IL         24759      38.41   01.41
   4  0168 Brit Volden               Kongsberg OL    39132      38.45   01.45
   5  0157 Ine Hovi                  NLHI            23519      39.11   02.11
   6  0154 Elisabeth Snilsberg       Asker SK        36827      39.48   02.48
   7  0164 Heidi Ackeknhausen        NLHI            25600      40.37   03.37
   8  0170 Unn Hilde Heggedal        Kongsberg OL    61151      41.13   04.13
   9  0156 Arnhild Krogh             Oppsal IF       33910      41.22   04.22
  10  0166 Selma Lysaker             Eiker OL        25529      43.12   06.12
  11  0152 Tine Fjogstad             Kongsberg OL    31014      45.48   08.48
  12  0163 Ingrid Undstad            Sandefjord OK   31689      46.34   09.34
  13  0162 Anita S. Drage            Kongsberg OL    28156      46.39   09.39
  14  0151 Hanne-Kristin Bjerknes    Røyken OL       26182      47.14   10.14
  15  0160 Heidi B. Perstuen         Rond O-lag      23544      49.17   12.17
  16  0159 Birgit Rusten             Konnerud IL     25604      50.44   13.44
  17  0161 Marianne Njåstein         IL Tyrving      28083      58.43   21.43
17 resultater, 18 påmeldte, 17 startende
                           H 45   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0048 Harald Thon               IF Sturla       26171      33.25       
   2  0047 Ola Brox                  Gjø-Vard OL     30552      34.28   01.03
   3  0057 Per Øhlckers              IL Tyrving      39005      35.43   02.18
   4  0059 Per Chr. Hagen            Lifjell OL      24420      36.05   02.40
   5  0049 Arne Tiltnes              IL Tyrving      23958      36.30   03.05
   6  0058 Kjetil Eriksen            Konnerud IL     25578      37.15   03.50
   7  0067 Per Ivarsson              Trollhettans SO 38209      37.25   04.00
   8  0065 Magne Vollen              OSI             23463      39.24   05.59
   9  0053 John Leif Bleken          Hadeland OL     23511      41.32   08.07
  10  0061 Dag Sørlie                Notodden OL     24494      45.06   11.41
  11  0050 Gullik Gulliksen          Sandefjord OK   62102      45.32   12.07
  12  0060 Willy Smedberg            Eiker OL        25532      45.40   12.15
  13  0054 Godtfred Rygh             Modum OL        28776      46.36   13.11
  14  0068 Per Nordheim              Hedrum OL       22523      47.58   14.33
  15  0066 Tommy Jansson             Røyken OL       31796      48.19   14.54
  16  0052 Bo Andersson              Falkøpings AIK  33156      48.39   15.14
  17  0051 Tore Ringerike            Oppsal IF       23435      49.48   16.23
  18  0063 Tom Bondehagen            L/F-Hønefoss Or 60823      51.16   17.51
  19  1037 Dagfinn Torpe             Porsgrunn OL    24354      51.42   18.17
  20  0055 John Haugan               Konnerud IL     37271      53.22   19.57
  21  0056 Martin Nauf               Hedrum OL       22536    1:00.00   26.35
  22  0064 Bernt Johansen            Porsgrunn OL    30341    1:06.58   33.33
  23  0062 Atle Søvik                IL Tyrving      33853    1:16.11   42.46
DISK  1030 Rune Halke                Vestre Aker SK  30287                  
24 resultater, 25 påmeldte, 24 startende
                           H 17-18 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0301 Tobias Johansson          Falkøpings AIK  33163      37.46       
   2  0302 Hans Erik Slokvik         Kongsberg OL    60643      38.37   00.51
   3  0303 Daniel Øhgren             Falkøpings AIK  33164      46.33   08.47
3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende
                           H 19 AK 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0607 Lars Baklid               IF Sturla       26196      32.40       
   2  0601 Per Opseth                Botne Skiklubb  31811      32.57   00.17
   3  1014 Jarl Homme                IF Sturla       26191      33.14   00.34
   4  0622 Gisle Skoglund            Porsgrunn OL    33967      33.31   00.51
   5  0617 Eivind Hoff               IL Tyrving      31802      33.47   01.07
   6  1071 Gaute Østeggen            Børsa IL        22836      34.13   01.33
   7  0611 Lasse Falsen Møller       Eiker OL        25523      34.24   01.44
   8  0625 Ole Vemund Soug           IF Sturla       60603      34.52   02.12
   9  0608 Asbjørn Kvåle             Hadeland OL     23495      35.30   02.50
  10  0606 Terje Haare               Konnerud IL     25589      37.45   05.05
  11  0610 Ian Ringheim              Horten OK       26319      39.26   06.46
  12  0624 Roar Mathisen             OL Tønsberg og  26271      41.18   08.38
  13  0618 Eiliv Aas                 Horten OK       26327      42.00   09.20
  14  0605 Svein Larsen              Kongsberg OL    28164      42.08   09.28
  15  0616 Terje Morstøl             Horten OK       26326      42.30   09.50
  16  0623 Einar Teslo               Hadeland OL     23493      42.36   09.56
  17  0614 Roger Lysnes              Hedrum OL       22543      43.12   10.32
  18  0613 Yngve Mobråten            Botne Skiklubb  26328      43.54   11.14
  19  0609 Ole Aalde Nyhagen         L/F-Hønefoss Or 31352      44.00   11.20
  20  0621 Martin Bekkelund          Røyken OL       30857      44.01   11.21
  21  0602 Jan Rune Paulsen          L/F-Hønefoss Or 60818      45.41   13.01
  22  0620 Bent S. Wessman           Horten OK       26321      46.36   13.56
  23  0626 Mads Ronæss               Porsgrunn OL    24342      47.28   14.48
  24  0619 Per Jarle Eikeland        OL Tønsberg og  26365      47.37   14.57
  25  0612 Petter Fure               Oppsal IF       24300      49.14   16.34
  26  0615 Svein Erik Nilsen         OL Tønsberg og  28759      51.11   18.31
  27  0603 Ole Petter Ruud           Horten OK       26318      58.53   26.13
      0627 Christian Grotnes         IL Tyrving      28705                  
27 resultater, 28 påmeldte, 27 startende
                           H 50   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0646 Tor Trøan                 Hadeland OL     23504      30.36       
   2  0638 Hasse Bergstrøm           IL Tyrving      23147      31.10   00.34
   3  0649 Trond Wettergren          Driv IL         39553      32.53   02.17
   4  0637 Ragnar Hyllestad          Lardal OL       36242      33.07   02.31
   5  0653 Stig Johansson            Falkøpings AIK  33155      33.49   03.13
   6  0652 Rolf Gjølberg             Larvik OK       26285      34.40   04.04
   7  0642 Runar Kittilsen           Stokke IL       37072      36.13   05.37
   8  0630 Helge Lye                 IL Tyrving      28764      36.21   05.45
   9  0650 Rolf Hagman               Kolbotn & Skimt 23708      36.45   06.09
  10  0647 Geir Trøan                Kolbotn & Skimt 23489      36.47   06.11
  11  0639 Dag Rønning Jensen        OL Trollo       22692      37.33   06.57
  12  1011 Arne Lande                Lifjell OL      24234      37.35   06.59
  13  0644 Dagfinn Fremstad          OL Trollo       30693      37.56   07.20
  14  0631 Tor Sørensen              Eiker OL        30831      38.50   08.14
  15  0655 Åmund Tonna               Eiker OL        25528      39.23   08.47
  16  0651 Ivar Opsahl               IL Tyrving      23964      39.37   09.01
  17  1062 Hans R. Bakken            Eiker OL        62200      39.46   09.10
  18  0640 John Ivar Kjellevold      Modum OL        25610      39.47   09.11
  19  0636 Håkan Nilsson             Heleneholms IF  26135      44.04   13.28
  20  0645 Per Dalheim               Konnerud IL     36458      45.29   14.53
  21  0648 Henning Gaarder           Konnerud IL     28136      45.35   14.59
  22  0634 Bjørn Spjelkavik          IL Tyrving      23902      48.13   17.37
  23  0641 Bjørn Opseth              Botne Skiklubb  31411      53.00   22.24
  24  0643 Staffan Ersborg           Malmø OK        26134    1:02.00   31.24
DISK  0635 Christer Ljungquist       Lunds OK        26139                  
25 resultater, 26 påmeldte, 25 startende
                           D 19-20 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0251 Eszter Horvati            IL Tyrving      39042      39.01       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
                           D 17-18 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0357 Martina Arkåsen           Falkøpings AIK  33181      39.14       
   2  0358 Marianne Øhlckers         IL Tyrving      38882      43.22   04.08
   3  0351 Hanna Nilsson             Falkøpings AIK  33184      43.27   04.13
   4  0356 Astrid Riis               Kolbotn & Skimt 23718      44.45   05.31
   5  0354 Anne Marthe Peveri        Eiker OL        25535      47.22   08.08
DISK  0355 Lisa Gabrielsson          Falkøpings AIK  33183                  
6 resultater, 8 påmeldte, 6 startende
                           H 15-16 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0422 Audun Weltzien            Konnerud IL     26437      20.21       
   2  0410 Anders Tiltnes            IL Tyrving      36890      22.17   01.56
   3  0416 Magnus Svingheim          Hadeland OL     36329      22.26   02.05
   4  0421 Kristian Dalby            Halden Skiklubb 22104      23.03   02.42
   5  0409 Martin Ivarsson           Trollhettans SO 33530      23.11   02.50
   6  0415 Nils Sælen                Fossum IF       30507      23.42   03.21
   7  0411 Morten Brunes             Modum OL        25630      24.27   04.06
   8  0420 Sindre Sakseter           Halden Skiklubb 60902      25.05   04.44
   9  0407 Kim Andre Røste Sveen     Hadeland OL     23490      27.08   06.47
  10  0412 Kjetil Smedberg           Eiker OL        25533      27.14   06.53
  11  0414 Håkon Hultgren            Ringerike OL    16732      27.30   07.09
  12  0406 Martin Metso              Falkøpings AIK  33193      28.03   07.42
  13  0413 Lars Grønhovd             Modum OL        25631      28.35   08.14
  14  0417 Halvor Narvestad          Hadeland OL     23531      28.46   08.25
  15  0403 Jonas Hjert               Falkøpings AIK  33165      29.37   09.16
  16  0401 Ole Kristian Bleken       Hadeland OL     23510      30.58   10.37
  17  0408 Jostein Nørbech           Ringerike OL    16733      31.04   10.43
  18  0405 Jørgen Dahl               Ringerike OL    16743      59.48   39.27
18 resultater, 19 påmeldte, 18 startende
                           H 55   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0656 John Kr. Sørensen         Indre Østfold O 39169      25.09       
   2  0661 Hans Petter Jevanord      Hein OL         39189      25.58   00.49
   3  0677 Lasse Vråle               IF Sturla       26172      26.07   00.58
   4  0670 Roland Nilsson            Falkøpings AIK  33154      26.43   01.34
   5  0676 Roar Bjordal              Oppsal IF       23439      27.13   02.04
   6  0672 Gyorgy Horvati            IL Tyrving      23934      28.37   03.28
   7  1065 Kåre Kirkevik             Asker SK        28205      28.38   03.29
   8  0665 Tormod Dahlen             Gjø-Vard OL     26447      29.31   04.22
   9  0679 Lars Martin Gjein         Stokke IL       26348      29.43   04.34
  10  1059 Thor Palmgren             Halden Skiklubb 62202      29.56   04.47
  11  0669 Svein Bakken              IF Sturla       39557      31.01   05.52
  12  0667 Egil Ronæss               Porsgrunn OL    24340      31.02   05.53
  13  0662 Hans Jørgen Loe           L/F-Hønefoss Or 60820      31.37   06.28
  14  0675 Thor Edvardsen            Larvik OK       26278      32.03   06.54
  15  0668 Knut Lindløv              OK Moss         22259      32.06   06.57
  16  0674 Paul Biseth               Kongsberg OL    25538      32.57   07.48
  16  0682 Odd Tore Saugerud         IL Tyrving      61062      32.57   07.48
  18  0660 Tor Kvammen               Kongsberg OL    25549      34.30   09.21
  19  0657 Ivar Louis Berg           IF Sturla       26180      34.31   09.22
  20  0659 Erling Tidemann           Lommedalens IL  23761      34.57   09.48
  21  0673 Bjarte Thunold            Porsgrunn OL    24352      35.37   10.28
  22  0664 Thorolf Trolsrud          Botne Skiklubb  26332      36.23   11.14
  23  0666 Magnar Øvreås             Botne Skiklubb  26335      36.29   11.20
  24  0678 Per Kruke                 Eiker OL        36344      37.24   12.15
  25  0671 Svein Olav Tho            Stabæk IF       28713      38.21   13.12
  26  1047 Torkild Torkildsen        Modum OL        28291      39.48   14.39
  27  0680 Ole Johan Waaler          Porsgrunn OL    24363      40.48   15.39
  28  0684 Tom Ibsen                 Lommedalens IL  23760      41.16   16.07
  29  0663 Endre Endresen            Halden Skiklubb 22160      43.41   18.32
  30  0685 Kjell Klokkerud           Eiker OL        60783      44.06   18.57
  31  1043 Ole Jan Aasen             Horten OK       31775      45.22   20.13
  32  0658 Bjørn Egge                Hadeland OL     23514      46.16   21.07
  33  0683 Ingar Finstad             OK Moss         22291      48.24   23.15
  34  0681 Einar Strøm               Hedrum OL       22545      54.34   29.25
34 resultater, 34 påmeldte, 34 startende
                           D 35   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0079 Vanja Staff               OL Toten-Troll  30564      37.19       
   2  0078 Helen Gåsvik              Lierbygda OL    36806      41.55   04.36
   3  0082 Margit Halsen Sagvolden   Østmarka OK     20074      42.48   05.29
   4  0081 Venche B. Pedersen        IL Tyrving      33859      48.54   11.35
   5  0080 Hanne Langberg            Konnerud IL     37096      49.56   12.37
   6  0077 Runa Kongsgård            Kongsberg OL    32165      52.52   15.33
6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende
                           D 40   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0704 Wenche Hultgreen          Konnerud IL     25603      28.11       
   2  0691 Helga Haverstad           Lierbygda OL    30853      28.49   00.38
   3  1018 Siri Flatekval            Oppsal IF       23442      29.03   00.52
   4  0692 Sidsel Nørstebø           IL Tyrving      31528      30.11   02.00
   5  0696 Anne K. Svingheim         Hadeland OL     23523      31.01   02.50
   6  0695 Berit Danielsen           IL Tyrving      23955      31.30   03.19
   7  0703 Anne Julsrud Haugen       Halden Skiklubb 38821      32.27   04.16
   8  0700 Berit Berge               IL Tyrving      30789      32.51   04.40
   9  0699 Toril Eine                Lommedalens IL  28231      34.06   05.55
  10  1008 Tone Grande               Porsgrunn OL    24305      35.17   07.06
  11  0697 Elise Johansson           Falkøpings AIK  33176      35.34   07.23
  12  0689 Eva Mathiesen             IL Tyrving      33854      35.38   07.27
  13  0698 Anne Smedberg             Eiker OL        28705      37.01   08.50
  14  0707 Kirsti Aas Olsen          Eiker OL        33861      37.49   09.38
  15  0702 Grete Thingelstad         Asker SK        28228      37.57   09.46
  16  0706 Inger Bergkastet          Kolbotn & Skimt 23698      39.09   10.58
  17  0693 Karin Ask-Henriksen       Konnerud IL     25582      39.15   11.04
  18  0709 Anne Demmo                Kongsberg OL    28748      40.10   11.59
  19  0705 Berit O. Tokheim          Lierbygda OL    36833      40.18   12.07
  20  0708 Elisabeth M. Johansen     OK Moss         22256      41.08   12.57
  21  0701 Pia Svensson              Falkøpings AIK  33179      41.23   13.12
  22  0694 Turid Ødegård             OL Tønsberg og  26380      42.12   14.01
  23  1032 Lena Hammer               Vestre Aker SK  30284      43.21   15.10
  24  0710 Randi Nilstad             IL Tyrving      33904    1:04.26   36.15
      1053 Kari Natvig               Nittedal OL     62198                  
24 resultater, 24 påmeldte, 24 startende
                           D 15-16 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0451 Line Hagman               Kolbotn & Skimt 23707      26.28       
   2  0461 Mari Bergkastet Jonassen  Kolbotn & Skimt 23711      27.24   00.56
   3  0469 Marte Grande Østby        Porsgrunn OL    24307      27.30   01.02
   4  0470 Jorid Flatekval           Oppsal IF       23429      28.44   02.16
   5  0471 Kaja Torpe                Porsgrunn OL    24355      30.33   04.05
   6  0465 Åse Marit Thorrud         Modum OL        25609      32.41   06.13
   7  0466 Camilla Andersson         Falkøpings AIK  33185      34.51   08.23
   8  0462 Hege Ask-Henriksen        Konnerud IL     25584      35.26   08.58
   9  0455 Una G. Janson             Konnerud IL     25592      36.41   10.13
  10  0453 Ida Vik Presterud         Modum OL        25636      39.54   13.26
  11  0463 Camilla Kjemperud         L/F-Hønefoss Or 60822      43.30   17.02
  12  0457 Anna Muschke              Falkøpings AIK  33187      44.53   18.25
  13  0458 Ann Stridh                Trollhettans SO 33501      45.12   18.44
DISK  0456 Silje Demmo               Kongsberg OL    28744                  
DISK  0459 Karin Gabrielsson         Falkøpings AIK  33186                  
DISK  0464 Heidi Haugan              Konnerud IL     37241                  
16 resultater, 19 påmeldte, 16 startende
                           D 19 AK 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0719 May Ingela Hope           Modum OL        26184      28.41       
   2  1070 Siv Johanne Moen          Forra IL        23340      28.49   00.08
   3  1069 Anne Marit Bjergård       Nydalens Skiklu 23394      29.13   00.32
   4  0718 Gro Anita Johansen        Horten OK       26320      29.26   00.45
   5  0716 Heidi N. Midtskogen       Botne Skiklubb  26331      29.55   01.14
   5  1063 Tone Skram                Røyken OL       31797      29.55   01.14
   7  0714 Silje Eckdahl             Horten OK       30797      30.36   01.55
   8  0713 Mai-Britt Reppesgård      Hedrum OL       28210      31.51   03.10
   9  0715 Siri Jaren                Konnerud IL     25593      32.22   03.41
  10  0720 Anne Rabe                 OL Tønsberg og  26381      32.32   03.51
  10  0723 Ellen Gulliksen           Sandefjord OK   62101      32.32   03.51
  12  0712 Hanne Kvåle               Hadeland OL     23496      33.04   04.23
  13  0724 Gro Jørgensen             Porsgrunn OL    30342      34.30   05.49
  14  0726 Kjersti Fossum Olsen      Konnerud IL     28134      35.15   06.34
  15  0725 Monica Feyling            Kolbotn & Skimt 36395      35.56   07.15
  16  0711 Kari Mohn                 Porsgrunn OL    24334      36.51   08.10
  17  0729 Gunn Elin Rudi            Hadeland OL     23494      37.40   08.59
  18  0717 Astrid Skovli             Asker SK        37022      37.55   09.14
  19  0722 Madeleine Wessman         Horten OK       26322      38.30   09.49
  20  0728 Vigdis Thingelstad        Asker SK        28217      38.31   09.50
  21  0727 Nina Bjerke               Hedrum OL       22566      39.31   10.50
  22  0721 Siri Spjelkavik           IL Tyrving      23899      41.43   13.02
22 resultater, 22 påmeldte, 22 startende
                           H 60   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0741 Iver Rognstad             Hadeland OL     23498      26.58       
   2  0749 Bjørn Egner               Heming/Njård OL 38318      27.09   00.11
   3  0750 Arne Jordal               Nydalens Skiklu 23369      28.20   01.22
   4  0742 Per Lund                  Larvik OK       30636      30.56   03.58
   5  0747 Steinar Ruud              Konnerud IL     25595      31.46   04.48
   6  0735 Magnar Reppesgård         Hedrum OL       22563      33.04   06.06
   7  0736 Rolf Edvardsen            Haugerud IF     23150      34.39   07.41
   8  0745 Helge Halvorsen           Larvik OK       26279      34.48   07.50
   9  0738 Øyvind Nielsen            Halden Skiklubb 22146      35.07   08.09
  10  0746 Bjørn Gunnerød            Asker SK        23577      35.08   08.10
  11  0733 Hans G. Rønne             Sandefjord OK   30689      35.15   08.17
  12  0737 Knut Jacobsen             Sandefjord T&IF 22667      38.32   11.34
  13  0740 Bjørn Haugen              Sandefjord OK   36872      40.50   13.52
  14  0734 Ronald Malcolm            Larvik OK       31469      41.25   14.27
  15  0744 Odd Larsen                Porsgrunn OL    31368      45.06   18.08
  16  0743 Olaf Johansen             Stranden IL     28563      50.52   23.54
  17  1017 Per Meiland               Lommedalens IL  23763      53.27   26.29
  18  0739 Svein Johansen            Stranden IL     28698      58.39   31.41
18 resultater, 19 påmeldte, 18 startende
                           D 45   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0091 Astrid Carlson            Røyken OL       22483      27.25       
   2  0093 Linda Verde               IF Sturla       26185      30.39   03.14
   3  0089 Aud Mona Røste            Hadeland OL     23491      34.34   07.09
   4  0087 Ing-Marie Hjert           Falkøpings AIK  33172      34.59   07.34
   5  0088 Tove Møller               Eiker OL        25526      35.25   08.00
   6  0086 Anne Marit Nauf           Hedrum OL       22542      36.27   09.02
   7  0090 Inger A. Tiltnes          IL Tyrving      23959      39.13   11.48
   8  0094 Ingrid Thunold            Porsgrunn OL    24353      54.43   27.18
   9  0092 Siv Johansson             Falkøpings AIK  33175      56.17   28.52
9 resultater, 10 påmeldte, 9 startende
                           H65    
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0751 Sigurd Reppesgård         Hedrum OL       22533      33.19       
   2  0755 Hans H. Ruud              Ullensaker O-la 31810      34.56   01.37
   3  0762 Helge Tvedten             Larvik OK       26277      37.20   04.01
   4  0757 Sven Erik Andersson       Falkøpings AIK  33152      37.22   04.03
   5  0754 Karl Johan Eilerås        OL Trollo       22687      37.31   04.12
   6  0760 Odd Jensen                Bærums Skiklubb 24999      37.41   04.22
   7  0764 Einar Hoff                IL Tyrving      38299      39.42   06.23
   8  1049 Roald Lunde               Hauken IL       30466      46.50   13.31
   9  0758 Bjarne Aasrum             Hedrum OL       22529      47.19   14.00
  10  1003 Hans Mathisen             Porsgrunn OL    24328      49.38   16.19
  11  0761 Thor Engell               Modum OL        25633      51.32   18.13
  12  0756 Erik Endeberg             Modum OL        28289      52.13   18.54
  13  0753 Jan Larsen                Bærums Skiklubb 25002      55.17   21.58
DISK  1048 Ernst Andersen            Porsgrunn OL    24287                  
14 resultater, 18 påmeldte, 14 startende
                           D 50   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0777 Inger Glans               OK Tyringe      26133      26.00       
   2  0785 Nora Ursien               Fossum IF       30739      27.10   01.10
   3  0783 Gry Bruland Vråle         IF Sturla       26188      29.18   03.18
   4  0784 Bjørg Mostøl              Høydalsmo IL    39205      29.25   03.25
   5  0775 Karin Kittilsen           Stokke IL       26356      30.17   04.17
   6  0774 Brit Sundby               Sandefjord OK   26229      30.50   04.50
   7  1066 Grete Hjermstad           Asker SK        23579      31.35   05.35
   8  0782 Margareta Brynhildsen     Stokke IL       26355      31.36   05.36
   9  0781 Siri Holmboe              IL Tyrving      62206      31.46   05.46
  10  0773 Atie D. Saugerud          IL Tyrving      61061      32.06   06.06
  11  0772 Brynhild Samuelsen        Fossum IF       23624      32.59   06.59
  12  0769 Margaretha Kristensson    Heleneholms IF  26137      34.23   08.23
  13  0779 Aud I. Spjelkavik         IL Tyrving      23901      34.45   08.45
  14  0770 Unn Ellefsen              IL Tyrving      23927      35.03   09.03
  15  0786 Inger Lindløv             OK Moss         22258      35.22   09.22
  16  0768 Ildiko Horvati            IL Tyrving      23935      37.37   11.37
  17  0767 Inger Kruke               Eiker OL        36345      37.56   11.56
  18  0780 Kristina Landgren         Heleneholms IF  26136      39.06   13.06
  19  0776 Kjersti Tho               Stabæk IF       23898      41.57   15.57
  20  0771 Inger Marie Trøan         Hadeland OL     23501      50.30   24.30
  21  0778 Jorunn Trøan              Kolbotn & Skimt 23753      58.44   32.44
21 resultater, 21 påmeldte, 21 startende
                           H 70   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0799 Kåre Holt Hansen          Indre Østfold O 39220      28.06       
   2  0797 Magne Bekkelund           Røyken OL       22481      30.11   02.05
   3  0801 Karsten Hansen            L/F-Hønefoss Or 36551      33.43   05.37
   4  0796 Kjell Roar Johansen       Eiker OL        25522      33.51   05.45
   5  0795 Halvor Sveistrup          OL Trollo       30684      35.17   07.11
   6  0791 Peder Perstuen            Rond O-lag      23546      36.05   07.59
   7  0800 Ivar Østeraas             Kolbotn & Skimt 39171      36.15   08.09
   8  0793 Arne-Kjell Svendsen       Lillomarka OL   23313      37.26   09.20
   9  0792 Bjørn Kolbjørnsen         Hadeland OL     36279      38.19   10.13
  10  1064 Arne Corneliussen         Fana IL         24747      47.10   19.04
  11  0803 Magne Haugland            Fana IL         24745      50.12   22.06
  12  0794 John A. Kristiansen       Sandefjord T&IF 30500      52.28   24.22
DISK  0798 Einar Barth Gjestrum      Sandefjord T&IF 31406                  
DISK  1015 Sigurd Homme              IF Sturla       28781                  
14 resultater, 15 påmeldte, 14 startende
                           D 55   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0812 Elin Dahlen               Gjø-Vard OL     36501      27.47       
   2  0810 Ingrid Lome-Hagman        Kolbotn & Skimt 23714      28.50   01.03
   3  0811 Birgitte Bekkelund        Røyken OL       22480      31.06   03.19
   4  0816 Randi Endresen            Halden Skiklubb 22161      31.41   03.54
   5  0813 Torill Svendsen           Lunds OK        26138      35.05   07.18
   6  0817 Elisabeth Ibsen           Lommedalens IL  23759      35.57   08.10
   7  0814 Elise Jevanord            Hein OL         39188      36.13   08.26
   8  0805 Astrid R. Lie             Hedrum OL       22528      36.49   09.02
   9  0808 Margith Reppesgård        Hedrum OL       22540      38.03   10.16
  10  1012 Bjørg Lande               Lifjell OL      24233      41.16   13.29
  11  0815 Hjørdis Øvreås            Botne Skiklubb  26334      50.43   22.56
DISK  0806 Lajla Tidemann            Lommedalens IL  36394                  
DISK  0809 Inger Lise Bjordal        Oppsal IF       23427                  
13 resultater, 14 påmeldte, 13 startende
                          H 75   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0823 Knut Kolsrud              Asker SK        28207      35.57       
   2  0822 Magnus Watterdal          OL Tønsberg og  26361      36.47   00.50
   3  0819 Per Sørås                 Fana IL         24785      38.43   02.46
   4  0821 Martin Dreng              Larvik OK       26276      39.30   03.33
   5  0820 Leif Kjemperud            L/F-Hønefoss Or 60830      40.36   04.39
   6  1042 Gunnar Berge              Vestre Aker SK  30289      43.26   07.29
DISK  0818 Jens Bøhle                OL Trollo       22697                  
7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende
                           H 13-14 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0520 Øystein Sørensen          Eiker OL        30832      14.48       
   2  0516 Henrik Johansson          Falkøpings AIK  33167      15.36   00.48
   3  0513 Henning Strandhagen       Røyken OL       22484      15.59   01.11
   4  0507 Petter Reinemo            Kongsberg OL    61093      18.04   03.16
   5  0511 Mats Ringerike            Oppsal IF       23423      19.19   04.31
   6  0519 Erik Johansson            Falkøpings AIK  33166      19.55   05.07
   7  0501 Jon Anders Westerhus      Eiker OL        25524      20.25   05.37
   8  0512 Halvor Saunes             Kongsberg OL    28766      20.50   06.02
   9  0518 Esten Øyen Fremmegård     Halden Skiklubb 22183      21.00   06.12
  10  0502 Daniel Muschke            Falkøpings AIK  33168      21.11   06.23
  10  0505 Vegard Bagstevold         Kongsberg OL    28738      21.11   06.23
  12  0515 Bjørn Verde Thon          IF Sturla       26174      21.36   06.48
  12  0524 Arno Grønhovd             Modum OL        25621      21.36   06.48
  14  0514 Øystein Røysland Sørlie   Notodden OL     24496      21.58   07.10
  15  0510 Morten Nilstad Pettersen  IL Tyrving      33903      22.05   07.17
  16  0509 Anders Hultgren           Ringerike OL    16731      22.40   07.52
  17  0506 Erik Sælen                Fossum IF       30510      25.03   10.15
  18  0508 Øystein Strandbråten      Modum OL        28772      25.49   11.01
  19  0504 Sigbjørn Ytrehus          Ringerike OL    16734      26.26   11.38
  20  0521 Endre Bergkastet Jonassen Kolbotn & Skimt 60923      27.35   12.47
  21  0517 Kenneth Sandvold          Eiker OL        25525      29.11   14.23
21 resultater, 22 påmeldte, 21 startende
                           H 80   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0097 Olaf Zakariassen          OL Tønsberg og  26374      48.03       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
                          D 13-14 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0574 Ingunn Weltzien           Konnerud IL     26439      18.39       
   2  0555 Kristine F. Gabrielsen    Eiker OL        33871      18.50   00.11
   3  0553 Jill Olsson               Trollhettans SO 33517      21.10   02.31
   4  0556 Gry Halsen Sagvolden      Østmarka OK     36214      21.38   02.59
   5  0566 Cecilie Ødegård           OL Tønsberg og  36263      22.28   03.49
   6  0562 Silje Lysaker             Eiker OL        33865      23.22   04.43
   7  0572 Thea F. Nielsen           Kongsberg OL    31013      23.28   04.49
   8  0568 Hilde Leirmo              Kongsberg OL    61102      23.51   05.12
   9  0576 Karoline Tommelstad       Ringerike OL    16742      24.09   05.30
  10  0565 Thea Thingelstad Eeg      Asker SK        28229      24.28   05.49
  11  0563 Ann Kristin Bjerke        Hedrum OL       22551      25.24   06.45
  12  0560 Ida S. Svenne             Eiker OL        33863      25.40   07.01
  13  0569 Frida Johansen            Porsgrunn OL    30343      26.24   07.45
  14  0559 Therese Andersson         Falkøpings AIK  33188      26.46   08.07
  15  1072 Karen Johanne Dalby       Halden Skiklubb 33161      28.51   10.12
  16  0577 Eva Bistsjø               Falkøpings AIK  33189      29.03   10.24
  17  0567 Elin D. Ekeberg           IL Tyrving      36639      29.22   10.43
  18  0554 Ragnhild Revhaug Haugerud Ringerike OL    28562      30.52   12.13
  19  0564 Line Ekanger              Kongsberg OL    61096      31.22   12.43
  20  0557 Hedvig Marie Andersen     Halden Skiklubb 22117      31.55   13.16
  21  0575 Emma Johansson            Falkøpings AIK  33191      32.03   13.24
  22  0551 Rebekka Gravningen        Kongsberg OL    28736      32.45   14.06
  23  0573 Siri S. Katrud            Eiker OL        36342      33.05   14.26
  24  0558 Gunhild Støa              Ringerike OL    32310      34.09   15.30
  25  0552 Monica Johansen           OK Moss         36614      35.22   16.43
  26  0561 Kirsten B. Pedersen       IL Tyrving      33858      35.27   16.48
  27  0571 Emelie Dahlberg           Falkøpings AIK  33190      43.10   24.31
  28  0570 Mari Tjensvold Olsen      Konnerud IL     28133      48.36   29.57
28 resultater, 28 påmeldte, 28 startende
                           D 60   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0828 Gro Bakken                IF Sturla       30461      24.17       
   2  0826 Marit Økern Jensen        Bærums Skiklubb 24997      29.47   05.30
   3  0832 Wenche Hoff               IL Tyrving      23961      29.58   05.41
   4  0833 Ann-Marie Tillman         Falkøpings AIK  33173      31.29   07.12
   5  0827 Ellinor Waaler            Porsgrunn OL    24362      31.49   07.32
   6  0830 Ingeborg Borge            L/F-Hønefoss Or 31355      32.18   08.01
   7  0829 Anne-Lise Ronæss          Porsgrunn OL    24341      33.18   09.01
   8  0831 Jorånn Rognstad           Hadeland OL     23499      35.33   11.16
   9  0824 Inger Johanne Larsen      Porsgrunn OL    28561      50.57   26.40
  10  0825 Astrid Perstuen           Rond O-lag      23553    1:01.10   36.53
10 resultater, 11 påmeldte, 10 startende
                          D 65   
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0837 Rannveig Sommerhein       Horten OK       26314      30.12       
   2  0838 Ingrid Engell             Modum OL        25632      38.35   08.23
   3  0836 Randi Kjølstad            OL Trollo       22702      40.48   10.36
   4  0835 Solveig Ruud              Ullensaker O-la 31818      41.02   10.50
   5  1010 Rannveig Nordhagen        Asker SK        36526      44.47   14.35
5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende
                           H 17 C 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0858 Gunnar Hope               Modum OL        26170      16.46       
   2  0859 Leif Nørsterud            Kongsberg OL    28719      19.43   02.57
   3  0850 Anker Weierud             Konnerud IL     28131      19.46   03.00
   4  0852 Bjørn Leirmo              Kongsberg OL    61101      21.03   04.17
   5  0846 Ole Magnus Reinemo        Kongsberg OL    61092      21.18   04.32
   6  0840 Sten Ø. Bjerke            Hedrum OL       22550      21.38   04.52
   7  1046 Rune Næss                 Modum OL        38373      22.05   05.19
   8  0860 Asle Aspelin              Modum OL        36243      22.49   06.03
   9  1034 Petter Johannessen        IF Sturla       36433      23.32   06.46
  10  0848 Frode Peveri              Eiker OL        37027      23.35   06.49
  11  0849 Christian Schibsted       Røyken OL       22493      23.48   07.02
  12  1045 Viggo Eriksen             Lommedalens IL  30448      24.20   07.34
  13  0839 Bjørn Tjensvold Olsen     Konnerud IL     28135      24.31   07.45
  14  0857 Arnfinn Sørum             Skien OK        24408      24.44   07.58
  15  0856 Torbjørn Barikmo          Kongsberg OL    25537      25.33   08.47
  16  0855 Harald Lie                Hedrum OL       22547      25.36   08.50
  17  1016 Tor Arild Johansen        IF Sturla       60605      26.30   09.44
  18  0854 Svein Egil Bjerke         Botne Skiklubb  26342      27.14   10.28
  19  0845 Lars Vråle                IF Sturla       26178      27.35   10.49
  20  0843 Yngvar Lie                Hedrum OL       22525      29.58   13.12
  21  0844 Morten Nyhagen            L/F-Hønefoss Or 31353      30.07   13.21
  22  0851 Per Arne Teslo            Hadeland OL     36281      30.54   14.08
  23  1005 Erik Sandvold             Porsgrunn OL    24373      31.11   14.25
  24  0853 Odd E. Gabrielsen         Eiker OL        33872      32.04   15.18
  25  0841 Vainø Bistsjø             Falkøpings AIK  33153      33.13   16.27
  26  0847 Kjetil Knutheim           Horten OK       26325      41.27   24.41
26 resultater, 27 påmeldte, 26 startende
                           D 17 C 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  1060 Cathrine Palmgren         Halden Skiklubb 62203      22.43       
   2  0869 Jorunn Weierud            Konnerud IL     28132      25.43   03.00
   3  0879 Pernille Nauf             Hedrum OL       22539      25.59   03.16
   4  0865 Liv Anett Borge           L/F-Hønefoss Or 31351      27.01   04.18
   5  0874 Ida Syversen              Røyken OL       22497      28.17   05.34
   6  0872 Vibeke S. Svenne          Eiker OL        33864      28.52   06.09
   7  0884 Marianne Fossen           Eiker OL        36540      28.53   06.10
   8  0876 Marit Kjemperud           L/F-Hønefoss Or 31354      29.18   06.35
   9  0871 Siv Mette Paulsen         L/F-Hønefoss Or 60817      30.08   07.25
  10  0883 Ann-Marie Arkåsen         Falkøpings AIK  33174      31.07   08.24
  11  0870 Lena Andersson            Falkøpings AIK  33177      31.26   08.43
  12  0885 Tone Lysnes               Hedrum OL       22571      32.25   09.42
  13  1035 Kari Helen Bjertnes       IF Sturla       36431      33.00   10.17
  14  0868 Solveig Bondehagen        L/F-Hønefoss Or 60827      33.29   10.46
  15  0867 Annelie Johansson         Falkøpings AIK  33178      34.48   12.05
  16  1004 Marit Sandvold            Porsgrunn OL    24372      35.28   12.45
  17  0878 Kjersti Andresen          Hadeland OL     23534      35.38   12.55
  18  1027 Pevi Hansson              Iddefjordens AI 11153      35.48   13.05
  19  0887 Marianne Gjermo           Asker SK        28752      35.59   13.16
  20  0875 Line S. Arnevik           Ringerike OL    24869      36.14   13.31
  21  0873 Lise Hørtvedt             Kongsberg OL    28162      37.14   14.31
  22  0866 Marit Haugan              Konnerud IL     26441      39.13   16.30
  23  0877 Linnea Muschke            Falkøpings AIK  33180      42.32   19.49
  24  0881 Ingunn Evensen            Kongsberg OL    28160      43.34   20.51
  25  0880 Laila Bjerke              Botne Skiklubb  26341      53.47   31.04
  26  1039 Ingrid Arni Rosshaug      Porsgrunn OL    33971    1:02.37   39.54
DISK  1073 Hanne Lind                Halden Skiklubb 22156                  
27 resultater, 27 påmeldte, 27 startende
                           H 10-12 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0895 Even G. Janson            Konnerud IL     25591      12.54       
   2  0901 Harald Berge              IL Tyrving      31700      15.06   02.12
   3  0894 Sindre Haverstad          Lierbygda OL    28757      15.09   02.15
   4  0898 Erik Haare                Konnerud IL     26443      15.24   02.30
   5  0899 Leif Inge Kjemperud       L/F-Hønefoss Or 60821      17.08   04.14
   6  0905 Håkon Smedberg            Eiker OL        25534      17.11   04.17
   7  0902 Stig Strandhagen          Røyken OL       22498      17.22   04.28
   8  0897 Eivind Resser             Kongsberg OL    61149      19.03   06.09
   9  1009 Torbjørn Grande Østby     Porsgrunn OL    24306      19.33   06.39
  10  1074 Niklas Grønhovd           Modum OL        28287      20.08   07.14
  11  0896 Erik Halsen Sagvolden     Østmarka OK     20063      20.16   07.22
  12  0900 Martin Sørensen           Eiker OL        33862      21.16   08.22
  13  0891 Anders Bondehagen         L/F-Hønefoss Or 60825      21.58   09.04
  14  0907 Bjørn Ekeberg             IL Tyrving      36640      22.11   09.17
  15  0893 Kristian Bjerke           Hedrum OL       22552      22.22   09.28
  16  0892 Hans Rusten Wang          Konnerud IL     25605      24.15   11.21
  17  0904 Magnus Nørstebø           IL Tyrving      31772      25.12   12.18
  18  0906 Hans Jørgen Kvåle         Hadeland OL     23497      25.25   12.31
18 resultater, 19 påmeldte, 18 startende
                           D 10-12 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0919 Kristin Ask-Henriksen     Konnerud IL     25583      21.09       
   2  0909 Ulrikke Andersen          Halden Skiklubb 22189      21.11   00.02
   3  0910 Martine Langberg          Konnerud IL     60794      22.33   01.24
   4  0917 Mali F. Nielsen           Kongsberg OL    10992      23.08   01.59
   5  0931 Heidi Bagstevold          Kongsberg OL    28739      23.22   02.13
   6  0911 Kjersti Myhre             Kongsberg OL    28721      23.30   02.21
   7  0929 Mari O. Tokheim           Lierbygda OL    60890      23.31   02.22
   8  0923 Kari Svingheim            Hadeland OL     23537      24.37   03.28
   9  0922 Stina Bondehagen          L/F-Hønefoss Or 60824      28.45   07.36
  10  0930 Runa Ekanger              Kongsberg OL    61097      29.20   08.11
  11  0915 Vivian Støa               Ringerike OL    16859      29.33   08.24
  12  0916 Emeline Mjølnerød         Halden Skiklubb 22192      30.59   09.50
  13  0914 Tine Lysaker              Eiker OL        60778      32.21   11.12
  14  0918 Christine Schibsted       Røyken OL       31793      33.51   12.42
  15  0912 Ingrid Råd                Ringerike OL    16737      35.41   14.32
  16  0921 Michaela Tørnquist-Roos   Falkøpings AIK  33192      36.32   15.23
  17  1006 Marianne Sandvold         Porsgrunn OL    24374      39.47   18.38
  18  0927 Ida Marie Næss Bjørgul    Halden Skiklubb 22177      40.26   19.17
  19  0920 Emilie Dahl               Ringerike OL    16745      40.37   19.28
  20  0924 Desire Mjølnerød          Halden Skiklubb 22191      43.24   22.15
  21  0925 Helene Johansen           OK Moss         36613      47.14   26.05
  22  0913 Kaja Ulsness              Halden Skiklubb 22193      54.53   33.44
22 resultater, 24 påmeldte, 22 startende
                           H 13-16 C 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0933 Thomas R. Askeland        Hedrum OL       23567      14.03       
   2  0937 Øystein Jaren Samuelsen   Konnerud IL     25597      18.21   04.18
   3  0939 Nikolai Binder Kalvik     Horten OK       28761      18.34   04.31
   4  0932 Jørgen Enger Fjellin      Eiker OL        33866      19.12   05.09
   5  0938 Sigurd Haug Narvestad     Hadeland OL     36280      19.36   05.33
   6  0935 Morten Bergstrøm          Haugerud IF     23156      21.00   06.57
   7  0940 Vegard Høghaug Larsen     Ringerike OL    16738      30.29   16.26
DISK  0934 Ola Morstad               Hadeland OL     36328                  
      1055 Halvor Natvig             Nittedal OL     62200                  
8 resultater, 9 påmeldte, 8 startende
                           D 13-16 C 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0943 Marianne Sandberg         Modum OL        28771      24.23       
   2  1024 Lene K. Brockmann         Eiker OL        62199      24.48   00.25
   3  0942 Marit Aakre               Kongsberg OL    28741      25.09   00.46
   4  1057 Synne Stenslet            Frogner IL      23642      25.48   01.25
   5  0947 Ida Eriksen               Konnerud IL     26442      31.57   07.34
   6  0946 Ranveig Flaten            L/F-Hønefoss Or 60819      32.52   08.29
   7  0945 Line Eskerud              Konnerud IL     36347      33.47   09.24
DISK  0948 Oda Rygh                  Modum OL        28778                  
8 resultater, 10 påmeldte, 8 startende
                           H 17 N 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0098 Kjell Gjølberg            Hedrum OL       22549      48.32       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
                           H 13-16 N 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  1007 Håkon Sandvold            Porsgrunn OL    24375      21.55       
1 resultater, 2 påmeldte, 1 startende
                           D 17 N 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0949 Inger Lise Olafsen        IL Tyrving      28762      23.50       
   2  0950 Marianne Walle            L/F-Hønefoss Or 60828      29.33   05.43
   3  0952 Marit Bergstrøm           Haugerud IF     23157      39.40   15.50
   4  0951 Inger Schibsted           Røyken OL       31795      40.29   16.39
      0953 Trine-Lise Olsen          Kongsberg OL    28730                  
4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende
                           D 13-16 N 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0954 Karianne Lilaas Larsen    Horten OK       28769      25.09       
   2  0955 Ingvild Presterud         L/F-Hønefoss Or 60826      58.25   33.16
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
                           D 10-12 N 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0974 Kari Hvattum              Halden Skiklubb 22179      10.44       
   2  0971 Kine Gulliksen            Sandefjord OK   62103      13.04   02.20
   3  0964 Marlene F. Gabrielsen     Eiker OL        60779      14.01   03.17
   4  0965 Hanna Nordbrøden          Halden Skiklubb 22098      14.16   03.32
   5  1038 Guro Torpe                Porsgrunn OL    33972      14.24   03.40
   6  0960 Sigrun Thorrud Olsen      Kongsberg OL    28723      15.08   04.24
   7  0959 Kathrine Ahlsen           Halden Skiklubb 22196      15.32   04.48
   8  0969 Stine Flågan              Halden Skiklubb 22172      16.07   05.23
   9  0967 Miriam Weierud            Konnerud IL     28138      16.39   05.55
  10  0966 Agni F. Nielsen           Kongsberg OL    28722      18.54   08.10
  11  0962 Mari Thorrud Olsen        Kongsberg OL    28724      19.43   08.59
  12  0956 Siri Nørsterud            Kongsberg OL    28718      20.10   09.26
  13  1036 Inger Bjertnes            IF Sturla       25640      21.13   10.29
  14  0957 Stine Sund Ottersen       Halden Skiklubb 22174      21.44   11.00
  15  0968 Tine H. Larsen            Kongsberg OL    25552      23.29   12.45
  16  0970 Karoline Haverstad        Lierbygda OL    28780      24.38   13.54
  17  0961 Martha Gjermo             Asker SK        28753      28.30   17.46
  18  0972 Oda Stendebakken          Halden Skiklubb 22186      30.26   19.42
18 resultater, 19 påmeldte, 18 startende
                           H 10-12 N 
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0975 Morten Leirmo             Kongsberg OL    28720      10.11       
   2  0988 Andreas R. Askeland       Hedrum OL       23566      10.23   00.12
   3  0994 Jørgen Skovli             Asker SK        60739      10.24   00.13
   4  1058 Martin Stenslet           Frogner IL      23641      10.50   00.39
   5  0983 Ole Christian Westerhus   Eiker OL        25527      11.02   00.51
   6  0993 Sindre Andersen Gåsvik    Lierbygda OL    28730      11.39   01.28
   7  0997 Espen Weltzien            Konnerud IL     26444      11.48   01.37
   8  0996 Håkon Heggedal            Kongsberg OL    61152      11.50   01.39
   9  0977 Peer Mork Knutsen         Halden Skiklubb 22180      12.29   02.18
  10  0982 Mikkel Gulliksen          Sandefjord OK   62104      12.45   02.34
  11  0981 Audun Resser              Kongsberg OL    61150      12.55   02.44
  12  0989 Martin Larsson            Falkøpings AIK  33171      12.58   02.47
  13  0986 Tom Robin Haukland        Kongsberg OL    28765      13.37   03.26
  14  0979 Eirik Haverstad           Lierbygda OL    28758      14.01   03.50
  15  0984 Eirik Thingelstad Eeg     Asker SK        28755      14.06   03.55
  16  0980 Lars T. Dahl              Ringerike OL    16739      14.22   04.11
  17  1080 Håkon Jaren Samuelsen     Konnerud IL     26440      14.23   04.12
  18  0990 Erik Sunne                Kongsberg OL    28767      14.48   04.37
  19  0985 Rune Halsen Sagvolden     Østmarka OK     23836      15.06   04.55
  20  0995 Kim Rune Modalen          L/F-Hønefoss Or 60829      15.29   05.18
  21  0987 Eirik Nørstebø            IL Tyrving      36554      16.20   06.09
  22  1001 Håkon Langberg            Konnerud IL     60793      18.21   08.10
  23  1061 Hans Chr. Bakken Skjeie   Eiker OL        62198      18.46   08.35
  24  0992 Eivind B. Jonassen        Kolbotn & Skimt 23748      21.25   11.14
  25  0998 Anders Thon               Kongsberg OL    28733      34.47   24.36
DISK  0978 Andreas Skovli            Asker SK        60738                  
26 resultater, 27 påmeldte, 26 startende
Regnly X-Sport Onsdag 21. Okt. 1998 10:41.42 V98A Ringerike