Pinseløpene '99

Resultatliste andre dag - 24.mai


 
   Ringerike O-lag          Pinseløpene 1999           Mandag 24. Mai 1999
  Jevnaker Vestås          RESULTATER 2.Løp                
 ------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
 ------------------------------------------------------------------------------
H 21 AL
-------
   1  0140 Pål Skogedal              Nydalens Skiklu 23334    1:10.48       
   2  0119 Øyvin Thon                Kongsberg OL    39133    1:11.33   00.45
   3  0116 Arne Dirdal               Horten OK       26313    1:14.20   03.32
   4  0127 Urs Altorfer              Modum OL        29836    1:14.56   04.08
   5  0134 Helmer Westlund           Halden Skiklubb 22148    1:14.59   04.11
   6  0117 Erik Haug                 Fredrikstad SK  60549    1:15.07   04.19
   7  0108 Jens Kr. Kopland          Modum OL        25613    1:15.27   04.39
   8  0133 Morten Fismen             Nydalens Skiklu 22957    1:16.15   05.27
   9  0129 Lars Inge Arnevik         Modum OL        24844    1:16.16   05.28
  10  0128 Lars Granum               Oppsal IF       23430    1:17.01   06.13
  11  0111 Lars Enerhaugen           Modum OL        28040    1:18.35   07.47
  12  0121 Øivind Due Trier          Kongsberg OL    23563    1:18.45   07.57
  13  0124 Torgeir Snilsberg         Halden Skiklubb 22129    1:19.24   08.36
  14  0135 Søren Jonsson             Nydalens Skiklu 33973    1:20.19   09.31
  15  0102 Odd Strand                Porsgrunn OL    24344    1:21.36   10.48
  16  0118 Per Øyvind Stene          NTNUI           62030    1:22.29   11.41
  17  0132 Inge Gunnes               IL Tyrving      30470    1:24.52   14.04
  18  0139 Eivind Tonna              Modum OL        37058    1:25.14   14.26
  19  0104 Emil Østenfor             Asker SK        25559    1:25.18   14.30
  20  0115 Lars Kristiansen          Halden Skiklubb 35261    1:25.27   14.39
  21  0130 Bo Hallberg               Falkøpings AIK  33151    1:31.40   20.52
  22  0114 Thomas Kaiser             IF Sturla       37282    1:37.43   26.55
  23  0126 Anders Strang             Falkøpings AIK  33160    1:38.57   28.09
  24  0138 Aslak Berg                OK Moss         22273    1:44.39   33.51
DISK  0109 Jørgen Holmboe            IL Tyrving      39040                  
DISK  0131 Olav Høgseth              Modum OL        26454                  
26 resultater, 30 påmeldte, 26 startende
H 35
----
   1  1067 Knut Aas                  Nydalens Skiklu 23365    1:23.24       
   2  0010 Christer Bech             IL Tyrving      39043    1:24.16   00.52
   3  0008 Jens Erik Mjølnerød       Halden Skiklubb 22165    1:30.16   06.52
   4  0002 Onno Verberne             Raufoss IL Orie 23560    1:32.26   09.02
   5  0004 Nils Harald Staff         OL Toten-Troll  30562    1:34.54   11.30
   6  0009 Bjørn Victor Larsen       Kongsberg OL    25551    1:37.09   13.45
DISK  0001 Jan Vidar Nilsen          Kongsberg OL    31015                  
7 resultater, 8 påmeldte, 7 startende
H 40
----
   1  0017 Egil Meaas                Kongsberg OL    61103      54.07       
   2  0023 Arnt Edvin Andersen       Halden Skiklubb 22115      59.29   05.22
   3  0015 Øyvind Hansen             Røyken OL       22495    1:01.01   06.54
   4  0035 Geir Svingheim            Hadeland OL     23524    1:01.53   07.46
   5  0040 Tore Sagvolden            Østmarka OK     23850    1:01.58   07.51
   6  0036 Ingemar Janson Haverstad  Lierbygda OL    30852    1:03.07   09.00
   7  0044 Jørn Skovly               Asker SK        37021    1:05.05   10.58
   8  0031 Lars Wang                 Konnerud IL     25607    1:05.30   11.23
   9  0042 Kai Midtskogen            Botne Skiklubb  62564    1:06.50   12.43
  10  0033 Torgeir Strandhagen       Røyken OL       22482    1:07.23   13.16
  11  1056 Ingar Stenslet            Frogner IL      23643    1:08.22   14.15
  12  0024 Morten Johansen           OK Moss         22279    1:10.30   16.23
  13  0043 Vidar Ekstrøm             IL Tyrving      62284    1:10.59   16.52
  14  0026 Bjarne Tokheim            Lierbygda OL    36832    1:11.29   17.22
  15  1031 Tormod Øvergård           Vestre Aker SK  31423    1:12.09   18.02
  16  0016 Eirik Nordbrøden          Halden Skiklubb 22099    1:12.55   18.48
  17  0034 Thomas Hjert              Falkøpings AIK  33157    1:13.23   19.16
  18  0037 Knut Eeg                  Asker SK        23569    1:15.10   21.03
  19  0045 Øyvind Myhre              Kongsberg OL    25574    1:15.37   21.30
  20  1054 Bård Natvig               Nittedal OL     62201    1:15.53   21.46
  21  0027 Tommy Roos                Falkøpings AIK  33159    1:16.19   22.12
  22  0030 Alf Pettersen             IL Tyrving      33905    1:16.40   22.33
  23  0014 Gunnar Samuelsen          Konnerud IL     25596    1:16.55   22.48
  24  0029 Rolf Andersen             Lierbygda OL    36807    1:17.19   23.12
  25  0012 Svein Ask-Henriksen       Konnerud IL     25585    1:17.25   23.18
  26  0022 Ingvar Braaten            Kongsberg OL    32224    1:17.26   23.19
  27  0039 Svein Ekanger             Kongsberg OL    61095    1:30.43   36.36
  28  1087 Anton Plaian              Asker SK        28761    1:40.44   46.37
  29  0046 Stein Ødegård             OL Tønsberg og  26379    1:44.31   50.24
  30  0020 Knut Narvestad            Hadeland OL     23529    1:44.39   50.32
DISK  0025 Erik Jonassen             Kolbotn & Skimt 23749                  
31 resultater, 34 påmeldte, 31 startende
D 21 AL
-------
   1  0168 Brit Volden               Kongsberg OL    39132    1:09.06       
   2  0158 Kirsti Lysaker            Fana IL         24759    1:16.23   07.17
   3  0170 Unn Hilde Heggedal        Kongsberg OL    61151    1:16.41   07.35
   4  0152 Tine Fjogstad             Kongsberg OL    31014    1:18.08   09.02
   5  0167 Ellen Aure                Nydalens Skiklu 23339    1:19.03   09.57
   6  0157 Ine Hovi                  NLHI            23519    1:20.40   11.34
   7  0154 Elisabeth Snilsberg       Asker SK        36827    1:22.32   13.26
   8  0164 Heidi Ackeknhausen        NLHI            25600    1:28.43   19.37
   9  0153 Britta Grennberg Fismen   Nydalens Skiklu 22961    1:31.08   22.02
  10  0166 Selma Lysaker             Eiker OL        25529    1:42.22   33.16
DISK  0162 Anita S. Drage            Kongsberg OL    28156                  
11 resultater, 13 påmeldte, 11 startende
H 45
----
   1  0048 Harald Thon               IF Sturla       26171      58.40       
   2  0076 Svein Jacobsen            IL Tyrving      38323      58.51   00.11
   3  0047 Ola Brox                  Gjø-Vard OL     30552    1:03.18   04.38
   4  0069 Kalle Ihlen               Hadeland OL     23528    1:08.01   09.21
   5  0072 Tore Watterdal            OL Tønsberg og  26376    1:08.12   09.32
   6  0074 Vidar Elvekrok            Kongsberg OL    36946    1:09.39   10.59
   7  0057 Per Øhlckers              IL Tyrving      39005    1:10.10   11.30
   8  0049 Arne Tiltnes              IL Tyrving      23958    1:12.44   14.04
   9  0067 Per Ivarsson              Trollhettans SO 38209    1:13.37   14.57
  10  0073 Kjell Svanberg            Røyken OL       22485    1:17.05   18.25
  11  0054 Godtfred Rygh             Modum OL        28776    1:18.13   19.33
  12  0071 Dag Kolberg               IL Tyrving      23937    1:19.47   21.07
  13  0051 Tore Ringerike            Oppsal IF       23435    1:19.57   21.17
  14  0050 Gullik Gulliksen          Sandefjord OK   62102    1:21.02   22.22
  15  0053 John Leif Bleken          Hadeland OL     23511    1:25.25   26.45
  16  0058 Kjetil Eriksen            Konnerud IL     25578    1:26.40   28.00
  17  0075 Stein Turtumøygard        Måren OK        23791    1:33.57   35.17
  18  0056 Martin Nauf               Hedrum OL       22536    1:34.56   36.16
  19  0070 Sjur Gjestvang            OL Toten-Troll  30553    1:36.03   37.23
  20  0064 Bernt Johansen            Porsgrunn OL    30341    1:43.29   44.49
  21  1030 Rune Halke                Vestre Aker SK  30287    1:51.54   53.14
DISK  0061 Dag Sørlie                Notodden OL     24494                  
      0066 Tommy Jansson             Røyken OL       31796                  
DISK  0068 Per Nordheim              Hedrum OL       22523                  
23 resultater, 25 påmeldte, 23 startende
H 17-18
-------
   1  0302 Hans Erik Slokvik         Kongsberg OL    60643      58.42       
   2  0301 Tobias Johansson          Falkøpings AIK  33163    1:20.31   21.49
   3  0305 Håvard Andersen           Indre Østfold O 33815    1:22.23   23.41
   4  0303 Daniel Øhgren             Falkøpings AIK  33164    1:25.20   26.38
   5  0304 Christian Sundelin        Bækkelaget Spor 23143    1:40.58   42.16
5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende
H 19 AK
-------
   1  1084 Leif Størmer              Asker SK        28224      47.35       
   2  1081 Stein Erik Bertelsen      Asker SK        23568      50.16   02.41
   3  1014 Jarl Homme                IF Sturla       26191      55.36   08.01
   4  1083 Truls Veslum              Bækkelaget Spor 23109      56.09   08.34
   5  0611 Lasse Falsen Møller       Eiker OL        25523      56.51   09.16
   6  0627 Christian Grotnes         IL Tyrving      28705      58.00   10.25
   7  0607 Lars Baklid               IF Sturla       26196      58.33   10.58
   8  0601 Per Opseth                Botne Skiklubb  31811      58.46   11.11
   9  0629 Halvor Gjerdingstad       Hadeland OL     23533    1:00.34   12.59
  10  0625 Ole Vemund Soug           IF Sturla       60603    1:01.32   13.57
  11  0616 Terje Morstøl             Horten OK       26326    1:02.20   14.45
  12  0622 Gisle Skoglund            Porsgrunn OL    33967    1:03.12   15.37
  13  1026 Kent Hansson              Iddefjordens AI 11150    1:03.14   15.39
  14  0610 Ian Ringheim              Horten OK       26319    1:03.19   15.44
  15  1040 Geir Holm Gundersen       IF Sturla       26169    1:03.40   16.05
  16  1071 Gaute Østeggen            Børsa IL        22836    1:04.22   16.47
  17  0606 Terje Haare               Konnerud IL     25589    1:04.41   17.06
  18  0602 Jan Rune Paulsen          L/F-Hønefoss Or 60818    1:08.20   20.45
  19  0608 Asbjørn Kvåle             Hadeland OL     23495    1:09.34   21.59
  20  1082 Einar Opsahl              IL Tyrving      28762    1:10.38   23.03
  21  0613 Yngve Mobråten            Botne Skiklubb  26328    1:11.56   24.21
  22  0620 Bent S. Wessman           Horten OK       26321    1:13.07   25.32
  23  0619 Per Jarle Eikeland        OL Tønsberg og  26365    1:17.27   29.52
  24  0618 Eiliv Aas                 Horten OK       26327    1:18.02   30.27
  25  0624 Roar Mathisen             OL Tønsberg og  26271    1:18.32   30.57
  26  0614 Roger Lysnes              Hedrum OL       22543    1:20.23   32.48
  27  0628 Øystein Haugen            Modum OL        25616    1:25.37   38.02
  28  0626 Mads Ronæss               Porsgrunn OL    24342    1:25.59   38.24
  29  0612 Petter Fure               Oppsal IF       24300    1:34.38   47.03
  30  0603 Ole Petter Ruud           Horten OK       26318    1:37.56   50.21
  31  0615 Svein Erik Nilsen         OL Tønsberg og  28759    1:43.57   56.22
DISK  0604 Gisle Rabe                OL Tønsberg og  26382                  
DISK  0609 Ole Aalde Nyhagen         L/F-Hønefoss Or 31352                  
DISK  0623 Einar Teslo               Hadeland OL     23493                  
34 resultater, 34 påmeldte, 34 startende
H 50
----
   1  1085 Øyvind Stene              Asker SK        62029      50.01       
   2  0646 Tor Trøan                 Hadeland OL     23504      50.35   00.34
   3  0638 Hasse Bergstrøm           IL Tyrving      23147      51.19   01.18
   4  0636 Håkan Nilsson             Heleneholms IF  26135      52.13   02.12
   5  0632 Hans A Tingvold           Raufoss IL Orie 23562      52.16   02.15
   6  0631 Tor Sørensen              Eiker OL        30831      53.20   03.19
   7  0652 Rolf Gjølberg             Larvik OK       26285      54.32   04.31
   8  0639 Dag Rønning Jensen        OL Trollo       22692      54.37   04.36
   8  0654 Eystein Weltzien          Konnerud IL     26438      54.37   04.36
  10  0637 Ragnar Hyllestad          Lardal OL       36242      56.13   06.12
  11  0650 Rolf Hagman               Kolbotn & Skimt 23708      56.14   06.13
  12  0640 John Ivar Kjellevold      Modum OL        25610      57.03   07.02
  13  0630 Helge Lye                 IL Tyrving      28764      57.29   07.28
  14  0644 Dagfinn Fremstad          OL Trollo       30693      57.49   07.48
  15  0653 Stig Johansson            Falkøpings AIK  33155      57.53   07.52
  16  0655 Åmund Tonna               Eiker OL        25528    1:01.09   11.08
  17  0651 Ivar Opsahl               IL Tyrving      23964    1:02.31   12.30
  18  0634 Bjørn Spjelkavik          IL Tyrving      23902    1:06.52   16.51
  19  0645 Per Dalheim               Konnerud IL     36458    1:07.06   17.05
  20  0641 Bjørn Opseth              Botne Skiklubb  31411    1:08.11   18.10
  21  0643 Staffan Ersborg           Malmø OK        26134    1:16.53   26.52
  22  0635 Christer Ljungquist       Lunds OK        26139    1:19.48   29.47
DISK  0649 Trond Wettergren          Driv IL         39553                  
23 resultater, 25 påmeldte, 23 startende
D 19-20
-------
   1  0251 Eszter Horvati            IL Tyrving      39042      52.51       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
D 17-18
-------
   1  0355 Lisa Gabrielsson          Falkøpings AIK  33183    1:04.02       
   2  0359 Lene Walstad Jensen       Eiker OL        37029    1:04.37   00.35
   3  0356 Astrid Riis               Kolbotn & Skimt 23718    1:05.57   01.55
   4  0351 Hanna Nilsson             Falkøpings AIK  33184    1:16.23   12.21
   5  0354 Anne Marthe Peveri        Eiker OL        25535    1:17.56   13.54
DISK  0357 Martina Arkåsen           Falkøpings AIK  33181                  
6 resultater, 9 påmeldte, 6 startende
H 15-16
-------
   1  0422 Audun Weltzien            Konnerud IL     26437      43.09       
   2  0402 Eirik Watterdal           OL Tønsberg og  26364      43.26   00.17
   3  0411 Morten Brunes             Modum OL        25630      46.33   03.24
   4  0407 Kim Andre Røste Sveen     Hadeland OL     23490      46.59   03.50
   5  0421 Kristian Dalby            Halden Skiklubb 22104      47.23   04.14
   6  0412 Kjetil Smedberg           Eiker OL        25533      47.31   04.22
   7  0420 Sindre Sakseter           Halden Skiklubb 60902      47.41   04.32
   8  0410 Anders Tiltnes            IL Tyrving      36890      48.19   05.10
   9  0418 Einar Frøysadal           Nydalens Skiklu 36228      48.23   05.14
  10  0415 Nils Sælen                Fossum IF       30507      49.05   05.56
  11  0416 Magnus Svingheim          Hadeland OL     36329      51.21   08.12
  12  0414 Håkon Hultgren            Ringerike OL    16732      51.34   08.25
  13  0406 Martin Metso              Falkøpings AIK  33193      53.06   09.57
  14  0408 Jostein Nørbech           Ringerike OL    16733      54.57   11.48
  15  0409 Martin Ivarsson           Trollhettans SO 33530      56.28   13.19
  16  0401 Ole Kristian Bleken       Hadeland OL     23510      56.35   13.26
  17  0417 Halvor Narvestad          Hadeland OL     23531      58.39   15.30
  18  0419 Henrik Natvig             Nittedal OL     16754    1:00.52   17.43
  19  0413 Lars Grønhovd             Modum OL        25631    1:03.26   20.17
  20  0403 Jonas Hjert               Falkøpings AIK  33165    1:08.24   25.15
  21  0405 Jørgen Dahl               Ringerike OL    16743    2:02.21 1:19.12
21 resultater, 22 påmeldte, 21 startende
H 55
----
   1  1021 Ingar Håkonsen            Kongsberg OL    25544      43.44       
   2  0656 John Kr. Sørensen         Indre Østfold O 39169      44.03   00.19
   3  0661 Hans Petter Jevanord      Hein OL         39189      45.52   02.08
   4  0677 Lasse Vråle               IF Sturla       26172      46.33   02.49
   5  0669 Svein Bakken              IF Sturla       39557      49.11   05.27
   6  1059 Thor Palmgren             Halden Skiklubb 62202      50.34   06.50
   7  0660 Tor Kvammen               Kongsberg OL    25549      51.40   07.56
   8  1065 Kåre Kirkevik             Asker SK        28205      52.16   08.32
   9  0674 Paul Biseth               Kongsberg OL    25538      52.18   08.34
  10  0679 Lars Martin Gjein         Stokke IL       26348      52.24   08.40
  11  0670 Roland Nilsson            Falkøpings AIK  33154      52.36   08.52
  12  0667 Egil Ronæss               Porsgrunn OL    24340      53.00   09.16
  13  0664 Thorolf Trolsrud          Botne Skiklubb  26332      55.23   11.39
  14  1022 Asbjørn Bræck             Kongsberg OL    61100      55.42   11.58
  15  0662 Hans Jørgen Loe           L/F-Hønefoss Or 60820      56.29   12.45
  16  0673 Bjarte Thunold            Porsgrunn OL    24352      56.46   13.02
  17  0668 Knut Lindløv              OK Moss         22259      57.27   13.43
  18  0685 Kjell Klokkerud           Eiker OL        60783      57.34   13.50
  19  0675 Thor Edvardsen            Larvik OK       26278      58.40   14.56
  20  0665 Tormod Dahlen             Gjø-Vard OL     26447      59.22   15.38
  21  0666 Magnar Øvreås             Botne Skiklubb  26335      59.58   16.14
  22  0686 Knut Kjemhus              Kongsberg OL    39797    1:00.03   16.19
  23  0672 Gyorgy Horvati            IL Tyrving      23934    1:02.51   19.07
  24  0683 Ingar Finstad             OK Moss         22291    1:03.07   19.23
  25  0659 Erling Tidemann           Lommedalens IL  23761    1:04.59   21.15
  26  0687 Bjørn Sandelien           Heming/Njård OL 23192    1:05.09   21.25
  27  0663 Endre Endresen            Halden Skiklubb 22160    1:05.26   21.42
  28  0688 Bjørn Jakobsen            OK Moss         22264    1:06.38   22.54
  29  0676 Roar Bjordal              Oppsal IF       23439    1:06.53   23.09
  30  0682 Odd Tore Saugerud         IL Tyrving      61062    1:08.40   24.56
  31  0681 Einar Strøm               Hedrum OL       22545    1:16.08   32.24
  32  0680 Ole Johan Waaler          Porsgrunn OL    24363    1:18.18   34.34
  33  0678 Per Kruke                 Eiker OL        36344    1:21.12   37.28
  34  0684 Tom Ibsen                 Lommedalens IL  23760    1:21.33   37.49
  35  0658 Bjørn Egge                Hadeland OL     23514    1:27.30   43.46
DISK  0671 Svein Olav Tho            Stabæk IF       28713                  
36 resultater, 37 påmeldte, 36 startende
D 35
----
   1  0085 Birgit Rusten             Konnerud IL     25604      58.06       
   2  0081 Venche B. Pedersen        IL Tyrving      33859      58.50   00.44
   3  0077 Runa Kongsgård            Kongsberg OL    32165      59.42   01.36
   4  0083 Ingrid Ravnan             Raufoss IL Orie 23561    1:05.39   07.33
   5  0078 Helen Gåsvik              Lierbygda OL    36806    1:06.45   08.39
   6  0079 Vanja Staff               OL Toten-Troll  30564    1:08.07   10.01
   7  0082 Margit Halsen Sagvolden   Østmarka OK     20074    1:09.43   11.37
   8  0084 Gro Hege Ludvigsen        Måren OK        23799    1:19.12   21.06
      0080 Hanne Langberg            Konnerud IL     37096                  
8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende
D 40
----
   1  0691 Helga Haverstad           Lierbygda OL    30853      47.49       
   2  1018 Siri Flatekval            Oppsal IF       23442      50.14   02.25
   3  0704 Wenche Hultgreen          Konnerud IL     25603      51.36   03.47
   4  1053 Kari Natvig               Nittedal OL     62198      55.49   08.00
   5  0690 Bjørg Svanberg            Røyken OL       22488      56.36   08.47
   6  0703 Anne Julsrud Haugen       Halden Skiklubb 38821      56.54   09.05
   7  0697 Elise Johansson           Falkøpings AIK  33176      59.02   11.13
   8  0696 Anne K. Svingheim         Hadeland OL     23523      59.16   11.27
   9  0700 Berit Berge               IL Tyrving      30789    1:00.27   12.38
  10  0707 Kirsti Aas Olsen          Eiker OL        33861    1:02.42   14.53
  11  0699 Toril Eine                Lommedalens IL  28231    1:03.05   15.16
  12  0706 Inger Bergkastet          Kolbotn & Skimt 23698    1:03.21   15.32
  13  1008 Tone Grande               Porsgrunn OL    24305    1:04.47   16.58
  14  0693 Karin Ask-Henriksen       Konnerud IL     25582    1:04.59   17.10
  15  1077 Anne Edit Corneliussen    Nittedal OL     28066    1:05.29   17.40
  16  0705 Berit O. Tokheim          Lierbygda OL    36833    1:13.54   26.05
BRUTT 0701 Pia Svensson              Falkøpings AIK  33179                  
DISK  0702 Grete Thingelstad         Asker SK        28228                  
DISK  0708 Elisabeth M. Johansen     OK Moss         22256                  
      0710 Randi Nilstad             IL Tyrving      33904                  
19 resultater, 20 påmeldte, 19 startende
D 15-16
-------
   1  0467 Anne Øverøyen             IL Tyrving      23922      39.50       
   2  0461 Mari Bergkastet Jonassen  Kolbotn & Skimt 23711      39.57   00.07
   3  0451 Line Hagman               Kolbotn & Skimt 23707      41.06   01.16
   4  0462 Hege Ask-Henriksen        Konnerud IL     25584      42.04   02.14
   5  0470 Jorid Flatekval           Oppsal IF       23429      45.10   05.20
   6  0469 Marte Grande Østby        Porsgrunn OL    24307      45.11   05.21
   7  0455 Una G. Janson             Konnerud IL     25592      45.28   05.38
   8  0466 Camilla Andersson         Falkøpings AIK  33185      46.16   06.26
   9  0468 Ida Svanberg              Røyken OL       22487      47.23   07.33
  10  0463 Camilla Kjemperud         L/F-Hønefoss Or 60822      52.12   12.22
  11  0465 Åse Marit Thorrud         Modum OL        25609      52.23   12.33
  12  0458 Ann Stridh                Trollhettans SO 33501      54.35   14.45
  13  0464 Heidi Haugan              Konnerud IL     37241    1:00.18   20.28
  14  0454 Kine Pedersen             Ringerike OL    16746    1:06.58   27.08
  15  0457 Anna Muschke              Falkøpings AIK  33187    1:11.34   31.44
  16  0456 Silje Demmo               Kongsberg OL    28744    1:28.04   48.14
DISK  0453 Ida Vik Presterud         Modum OL        25636                  
DISK  0459 Karin Gabrielsson         Falkøpings AIK  33186                  
18 resultater, 20 påmeldte, 18 startende
D 19 AK
-------
   1  0718 Gro Anita Johansen        Horten OK       26320      42.34       
   2  0716 Heidi N. Midtskogen       Botne Skiklubb  26331      42.47   00.13
   3  1070 Siv Johanne Moen          Forra IL        25410      43.19   00.45
   4  0714 Silje Eckdahl             Horten OK       30797      44.48   02.14
   5  0715 Siri Jaren                Konnerud IL     25593      45.25   02.51
   6  0720 Anne Rabe                 OL Tønsberg og  26381      46.57   04.23
   7  0712 Hanne Kvåle               Hadeland OL     23496      47.25   04.51
   8  0711 Kari Mohn                 Porsgrunn OL    24334      47.38   05.04
   9  0723 Ellen Gulliksen           Sandefjord OK   62101      48.27   05.53
  10  0722 Madeleine Wessman         Horten OK       26322      49.11   06.37
  11  0724 Gro Jørgensen             Porsgrunn OL    30342      49.32   06.58
  12  1041 Tove Heimdal              IF Sturla       26183      49.34   07.00
  13  1069 Anne Marit Bjergård       Nydalens Skiklu 23394      50.50   08.16
  14  0719 May Ingela Hope           Modum OL        26184      50.56   08.22
  15  0717 Astrid Skovli             Asker SK        37022      51.26   08.52
  16  0713 Mai-Britt Reppesgård      Hedrum OL       28210      51.45   09.11
  17  0728 Vigdis Thingelstad        Asker SK        28217      54.04   11.30
  18  0732 Randi Nilstad             IL Tyrving      33904      57.26   14.52
  19  1086 Astrid Wangensteen        NLHI            23860    1:01.23   18.49
  20  0727 Nina Bjerke               Hedrum OL       22566    1:03.30   20.56
  21  0729 Gunn Elin Rudi            Hadeland OL     23494    1:03.46   21.12
  22  0730 Hilde Storløkken          Kongsberg OL    25575    1:04.40   22.06
  23  0721 Siri Spjelkavik           IL Tyrving      23899    1:07.55   25.21
DISK  0726 Kjersti Fossum Olsen      Konnerud IL     28134                  
24 resultater, 25 påmeldte, 24 startende
H 60
----
   1  0749 Bjørn Egner               Heming/Njård OL 38318      37.37       
   2  0741 Iver Rognstad             Hadeland OL     23498      38.23   00.46
   3  0747 Steinar Ruud              Konnerud IL     25595      39.56   02.19
   4  1017 Per Meiland               Lommedalens IL  23763      41.16   03.39
   5  0735 Magnar Reppesgård         Hedrum OL       22563      41.21   03.44
   6  0733 Hans G. Rønne             Sandefjord OK   30689      46.00   08.23
   7  0750 Arne Jordal               Nydalens Skiklu 23369      48.21   10.44
   8  0738 Øyvind Nielsen            Halden Skiklubb 22146      48.44   11.07
   9  0744 Odd Larsen                Porsgrunn OL    31368      49.09   11.32
  10  0746 Bjørn Gunnerød            Asker SK        23577      49.57   12.20
  11  0742 Per Lund                  Larvik OK       30636      50.33   12.56
  12  0740 Bjørn Haugen              Sandefjord OK   36872      53.26   15.49
  13  1020 Bjørn Berre               Fossum IF       23613      56.13   18.36
  14  0737 Knut Jacobsen             Sandefjord T&IF 22667      56.27   18.50
  15  0736 Rolf Edvardsen            Haugerud IF     23150      57.00   19.23
  16  0734 Ronald Malcolm            Larvik OK       31469      57.24   19.47
  17  0739 Svein Johansen            Stranden IL     28698      59.25   21.48
  18  0743 Olaf Johansen             Stranden IL     28563    1:01.03   23.26
DISK  0745 Helge Halvorsen           Larvik OK       26279                  
19 resultater, 20 påmeldte, 19 startende
D 45
----
   1  0095 Pirjo Luchsinger          Kongsberg OL    25576      43.52       
   2  0093 Linda Verde               IF Sturla       26185      44.19   00.27
   3  0087 Ing-Marie Hjert           Falkøpings AIK  33172      45.23   01.31
   4  0086 Anne Marit Nauf           Hedrum OL       22542      50.49   06.57
   5  0088 Tove Møller               Eiker OL        25526      53.33   09.41
   6  0092 Siv Johansson             Falkøpings AIK  33175    1:05.18   21.26
   7  0089 Aud Mona Røste            Hadeland OL     23491    1:10.11   26.19
   8  0096 Nina Kolberg              IL Tyrving      23938    1:18.22   34.30
DISK  0094 Ingrid Thunold            Porsgrunn OL    24353                  
9 resultater, 10 påmeldte, 9 startende
H65
---
   1  0763 Helge Kvaase              Bækkelaget Spor 23111      44.59       
   2  0758 Bjarne Aasrum             Hedrum OL       22529      46.33   01.34
   3  1048 Ernst Andersen            Porsgrunn OL    24287      47.39   02.40
   4  0764 Einar Hoff                IL Tyrving      38299      48.41   03.42
   5  0754 Karl Johan Eilerås        OL Trollo       22687      49.54   04.55
   6  0751 Sigurd Reppesgård         Hedrum OL       22533      54.10   09.11
   7  1049 Roald Lunde               Hauken IL       30466      54.38   09.39
   8  1003 Hans Mathisen             Porsgrunn OL    24328      55.16   10.17
   9  0762 Helge Tvedten             Larvik OK       26277      55.22   10.23
  10  0752 Lars Kr. Dyrkorn          Eiker OL        30840      58.26   13.27
  11  0760 Odd Jensen                Bærums Skiklubb 24999    1:05.13   20.14
  12  0766 Ørnulf Fremming           Haugerud IF     23158    1:07.34   22.35
DISK  0757 Sven Erik Andersson       Falkøpings AIK  33152                  
13 resultater, 16 påmeldte, 13 startende
D 50
----
   1  1066 Grete Hjermstad           Asker SK        23579      31.30       
   2  0781 Siri Holmboe              IL Tyrving      62206      33.58   02.28
   3  0776 Kjersti Tho               Stabæk IF       23898      35.31   04.01
   4  0777 Inger Glans               OK Tyringe      26133      35.39   04.09
   5  0769 Margaretha Kristensson    Heleneholms IF  26137      36.47   05.17
   6  0786 Inger Lindløv             OK Moss         22258      39.10   07.40
   7  0767 Inger Kruke               Eiker OL        36345      40.33   09.03
   8  0785 Nora Ursien               Fossum IF       30739      42.58   11.28
   9  1019 Ragnhild Berre            Fossum IF       23615      44.47   13.17
  10  0788 Sidsel Sandelien          Heming/Njård OL 23193      45.36   14.06
  11  0779 Aud I. Spjelkavik         IL Tyrving      23901      46.39   15.09
  12  0772 Brynhild Samuelsen        Fossum IF       23624      48.14   16.44
  13  0780 Kristina Landgren         Heleneholms IF  26136      49.44   18.14
  14  0774 Brit Sundby               Sandefjord OK   26229      50.57   19.27
  15  0784 Bjørg Mostøl              Høydalsmo IL    39205      51.19   19.49
  16  0790 Tordis Jakobsen           OK Moss         22260      53.38   22.08
  17  0783 Gry Bruland Vråle         IF Sturla       26188      54.56   23.26
  18  0773 Atie D. Saugerud          IL Tyrving      61061      56.07   24.37
  19  0770 Unn Ellefsen              IL Tyrving      23927    1:06.08   34.38
  20  0787 Hanne Beate Gjestvang     OL Toten-Troll  30566    1:27.30   56.00
DISK  0789 Selma L. Watterdal        OL Tønsberg og  26375                  
21 resultater, 22 påmeldte, 21 startende
H 70
----
   1  0799 Kåre Holt Hansen          Indre Østfold O 39220      36.19       
   2  0791 Peder Perstuen            Rond O-lag      23546      36.51   00.32
   3  0797 Magne Bekkelund           Røyken OL       22481      40.34   04.15
   4  0795 Halvor Sveistrup          OL Trollo       30684      42.23   06.04
   5  0801 Karsten Hansen            L/F-Hønefoss Or 36551      43.38   07.19
   6  0793 Arne-Kjell Svendsen       Lillomarka OL   23313      44.57   08.38
   7  0796 Kjell Roar Johansen       Eiker OL        25522      46.35   10.16
   7  0798 Einar Barth Gjestrum      Sandefjord T&IF 31406      46.35   10.16
   9  0804 Per Larsen                IF Sturla       28750      46.55   10.36
  10  0792 Bjørn Kolbjørnsen         Hadeland OL     36279      49.00   12.41
  11  0803 Magne Haugland            Fana IL         24745      57.16   20.57
  12  0794 John A. Kristiansen       Sandefjord T&IF 30500      57.43   21.24
  13  1064 Arne Corneliussen         Fana IL         24747      58.29   22.10
  14  1015 Sigurd Homme              IF Sturla       28781    1:01.31   25.12
14 resultater, 15 påmeldte, 14 startende
D 55
----
   1  0810 Ingrid Lome-Hagman        Kolbotn & Skimt 23714      33.56       
   2  1023 Hanne Bræck               Kongsberg OL    25540      37.27   03.31
   3  0808 Margith Reppesgård        Hedrum OL       22540      38.13   04.17
   4  0812 Elin Dahlen               Gjø-Vard OL     36501      39.02   05.06
   5  0806 Lajla Tidemann            Lommedalens IL  36394      39.04   05.08
   6  0813 Torill Svendsen           Lunds OK        26138      40.30   06.34
   7  0811 Birgitte Bekkelund        Røyken OL       22480      41.24   07.28
   8  0816 Randi Endresen            Halden Skiklubb 22161      42.34   08.38
   9  0814 Elise Jevanord            Hein OL         39188      44.40   10.44
  10  0805 Astrid R. Lie             Hedrum OL       22528      47.13   13.17
  11  0807 Inger Elisabeth Kvaase    Bækkelaget Spor 23104      58.19   24.23
  12  0809 Inger Lise Bjordal        Oppsal IF       23427    1:04.51   30.55
  13  0815 Hjørdis Øvreås            Botne Skiklubb  26334    1:10.42   36.46
DISK  0817 Elisabeth Ibsen           Lommedalens IL  23759                  
14 resultater, 14 påmeldte, 14 startende
H 75
----
   1  0818 Jens Bøhle                OL Trollo       22697      41.30       
   2  0821 Martin Dreng              Larvik OK       26276      42.41   01.11
   3  0822 Magnus Watterdal          OL Tønsberg og  26361      45.52   04.22
   4  0823 Knut Kolsrud              Asker SK        28207      48.05   06.35
DISK  0819 Per Sørås                 Fana IL         24785                  
DISK  0820 Leif Kjemperud            L/F-Hønefoss Or 60830                  
6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende
H 13-14
-------
   1  0520 Øystein Sørensen          Eiker OL        30832      20.43       
   2  0501 Jon Anders Westerhus      Eiker OL        25524      23.00   02.17
   2  0516 Henrik Johansson          Falkøpings AIK  33167      23.00   02.17
   4  0510 Morten Nilstad Pettersen  IL Tyrving      33903      23.56   03.13
   5  0517 Kenneth Sandvold          Eiker OL        33868      25.52   05.09
   6  0505 Vegard Bagstevold         Kongsberg OL    28738      25.57   05.14
   7  0502 Daniel Muschke            Falkøpings AIK  33168      26.02   05.19
   7  0524 Arno Grønhovd             Modum OL        25621      26.02   05.19
   9  0504 Sigbjørn Ytrehus          Ringerike OL    16734      26.38   05.55
  10  0507 Petter Reinemo            Kongsberg OL    61093      26.51   06.08
  11  0512 Halvor Saunes             Kongsberg OL    28766      26.54   06.11
  12  0511 Mats Ringerike            Oppsal IF       23423      27.07   06.24
  13  0519 Erik Johansson            Falkøpings AIK  33166      28.48   08.05
  14  0506 Erik Sælen                Fossum IF       30510      29.06   08.23
  15  0518 Esten Øyen Fremmegård     Halden Skiklubb 22183      30.37   09.54
  16  0523 Øystein Sundelin          Bækkelaget Spor 23142      31.48   11.05
  17  0522 Erik Skantze              Haslum IL       32392      31.55   11.12
  18  0521 Endre Bergkastet Jonassen Kolbotn & Skimt 60923      34.50   14.07
  19  0508 Øystein Strandbråten      Modum OL        28772      36.02   15.19
  20  0514 Øystein Røysland Sørlie   Notodden OL     24496      43.01   22.18
  21  0509 Anders Hultgren           Ringerike OL    16731      50.50   30.07
DISK  0515 Bjørn Verde Thon          IF Sturla       26174                  
22 resultater, 22 påmeldte, 22 startende
H 80
----
   1  0097 Olaf Zakariassen          OL Tønsberg og  26374      54.05       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
D 13-14
-------
   1  0553 Jill Olsson               Trollhettans SO 33517      25.35       
   2  0575 Emma Johansson            Falkøpings AIK  33191      28.19   02.44
   3  0574 Ingunn Weltzien           Konnerud IL     26439      28.34   02.59
   4  0566 Cecilie Ødegård           OL Tønsberg og  36263      28.36   03.01
   5  0569 Frida Johansen            Porsgrunn OL    30343      29.02   03.27
   6  0565 Thea Thingelstad Eeg      Asker SK        28229      29.13   03.38
   7  0562 Silje Lysaker             Eiker OL        33865      30.12   04.37
   8  0568 Hilde Leirmo              Kongsberg OL    61102      30.29   04.54
   9  0563 Ann Kristin Bjerke        Hedrum OL       22551      31.05   05.30
  10  0559 Therese Andersson         Falkøpings AIK  33188      31.32   05.57
  11  0573 Siri S. Katrud            Eiker OL        36342      32.37   07.02
  12  0555 Kristine F. Gabrielsen    Eiker OL        33871      33.09   07.34
  13  0561 Kirsten B. Pedersen       IL Tyrving      33858      34.01   08.26
  14  0576 Karoline Tommelstad       Ringerike OL    16742      34.48   09.13
  15  0577 Eva Bistsjø               Falkøpings AIK  33189      34.51   09.16
  16  0570 Mari Tjensvold Olsen      Konnerud IL     28133      35.04   09.29
  17  0556 Gry Halsen Sagvolden      Østmarka OK     36214      35.40   10.05
  18  1072 Karen Johanne Dalby       Halden Skiklubb 33161      38.57   13.22
  19  0564 Line Ekanger              Kongsberg OL    61096      40.09   14.34
  20  0552 Monica Johansen           OK Moss         36614      41.36   16.01
  21  0554 Ragnhild Revhaug Haugerud Ringerike OL    28562      41.50   16.15
  22  0557 Hedvig Marie Andersen     Halden Skiklubb 22117      42.22   16.47
  23  0572 Thea F. Nielsen           Kongsberg OL    31013      42.59   17.24
  24  0551 Rebekka Gravningen        Kongsberg OL    28736      43.21   17.46
  25  0558 Gunhild Støa              Ringerike OL    32310      44.17   18.42
  26  0571 Emelie Dahlberg           Falkøpings AIK  33190      46.25   20.50
26 resultater, 27 påmeldte, 26 startende
D 60
----
   1  0828 Gro Bakken                IF Sturla       30461      34.01       
   2  0826 Marit Økern Jensen        Bærums Skiklubb 24997      36.05   02.04
   3  0832 Wenche Hoff               IL Tyrving      23961      38.14   04.13
   4  0829 Anne-Lise Ronæss          Porsgrunn OL    24341      39.52   05.51
   5  0827 Ellinor Waaler            Porsgrunn OL    24362      45.45   11.44
   6  0831 Jorånn Rognstad           Hadeland OL     23499      47.27   13.26
   7  0824 Inger Johanne Larsen      Porsgrunn OL    28561      47.52   13.51
   8  0830 Ingeborg Borge            L/F-Hønefoss Or 31355      48.53   14.52
   9  0833 Ann-Marie Tillman         Falkøpings AIK  33173      50.12   16.11
9 resultater, 10 påmeldte, 9 startende
D 65
----
   1  0837 Rannveig Sommerhein       Horten OK       26314      37.24       
   2  0836 Randi Kjølstad            OL Trollo       22702      43.05   05.41
2 resultater, 3 påmeldte, 2 startende
H 17 C
------
   1  0858 Gunnar Hope               Modum OL        26170      34.32       
   2  0052 Bo Andersson              Falkøpings AIK  33156      34.54   00.22
   3  0859 Leif Nørsterud            Kongsberg OL    28719      38.32   04.00
   4  0862 Tommy Jansson             Røyken OL       31796      40.54   06.22
   5  1046 Rune Næss                 Modum OL        38373      41.08   06.36
   6  0846 Ole Magnus Reinemo        Kongsberg OL    61092      43.12   08.40
   7  0848 Frode Peveri              Eiker OL        37027      43.29   08.57
   8  0861 Øyvind Langberg           Konnerud IL     37097      44.24   09.52
   9  0839 Bjørn Tjensvold Olsen     Konnerud IL     28135      45.27   10.55
  10  0860 Asle Aspelin              Modum OL        36243      45.40   11.08
  11  1016 Tor Arild Johansen        IF Sturla       60605      45.47   11.15
  12  0840 Sten Ø. Bjerke            Hedrum OL       22550      47.30   12.58
  13  0852 Bjørn Leirmo              Kongsberg OL    61101      49.10   14.38
  14  1050 Øystein Andersen          Konnerud IL     61088      50.30   15.58
  15  0855 Harald Lie                Hedrum OL       22547      52.37   18.05
  16  0854 Svein Egil Bjerke         Botne Skiklubb  26342      55.14   20.42
  17  0864 Arne Nes                  Konnerud IL     62191      55.15   20.43
  18  1005 Erik Sandvold             Porsgrunn OL    24373      56.36   22.04
  19  0844 Morten Nyhagen            L/F-Hønefoss Or 31353      57.01   22.29
  20  0857 Arnfinn Sørum             Skien OK        24408      58.38   24.06
  21  0856 Torbjørn Barikmo          Kongsberg OL    25537      59.31   24.59
  22  1045 Viggo Eriksen             Lommedalens IL  30448      59.38   25.06
  23  0843 Yngvar Lie                Hedrum OL       22525    1:01.02   26.30
  24  0845 Lars Vråle                IF Sturla       26178    1:02.43   28.11
  25  0853 Odd E. Gabrielsen         Eiker OL        33872    1:03.49   29.17
  26  0851 Per Arne Teslo            Hadeland OL     36281    1:08.43   34.11
  27  0847 Kjetil Knutheim           Horten OK       26325    1:24.40   50.08
DISK  0841 Vainø Bistsjø             Falkøpings AIK  33153                  
DISK  0863 Don Skantze               Haslum IL       23674                  
29 resultater, 30 påmeldte, 29 startende
D 17 C
------
   1  0889 Kjersti Skantze           Haslum IL       36247      41.27       
   2  0874 Ida Syversen              Røyken OL       22497      42.01   00.34
   3  0888 Hanne Langberg            Konnerud IL     37096      42.23   00.56
   4  1060 Cathrine Palmgren         Halden Skiklubb 62203      43.08   01.41
   5  0890 Kari Arnestad             Modum OL        60523      43.12   01.45
   6  0870 Lena Andersson            Falkøpings AIK  33177      43.14   01.47
   7  0882 Bodil Glende              Konnerud IL     25579      46.34   05.07
   8  0884 Marianne Fossen           Eiker OL        36540      50.29   09.02
   9  0865 Liv Anett Borge           L/F-Hønefoss Or 31351      58.05   16.38
  10  0878 Kjersti Andresen          Hadeland OL     23534      59.50   18.23
  11  0871 Siv Mette Paulsen         L/F-Hønefoss Or 60817    1:00.55   19.28
  12  0876 Marit Kjemperud           L/F-Hønefoss Or 31354    1:01.01   19.34
  13  1004 Marit Sandvold            Porsgrunn OL    24372    1:02.13   20.46
  14  0879 Pernille Nauf             Hedrum OL       22539    1:04.32   23.05
  15  0886 Sissel Resser             Kongsberg OL    28731    1:05.53   24.26
  16  0885 Tone Lysnes               Hedrum OL       22571    1:07.28   26.01
  17  0883 Ann-Marie Arkåsen         Falkøpings AIK  33174    1:11.23   29.56
  18  1051 Vigdis Andersen           Konnerud IL     61048    1:12.52   31.25
  19  0867 Annelie Johansson         Falkøpings AIK  33178    1:23.12   41.45
  20  0880 Laila Bjerke              Botne Skiklubb  26341    1:34.29   53.02
DISK  0873 Lise Hørtvedt             Kongsberg OL    28162                  
DISK  1027 Pevi Hansson              Iddefjordens AI 11153                  
22 resultater, 23 påmeldte, 22 startende
H 10-12
-------
   1  0895 Even G. Janson            Konnerud IL     25591      20.01       
   2  0896 Erik Halsen Sagvolden     Østmarka OK     20063      23.32   03.31
   3  0898 Erik Haare                Konnerud IL     26443      24.01   04.00
   4  0901 Harald Berge              IL Tyrving      31700      24.05   04.04
   5  0902 Stig Strandhagen          Røyken OL       22498      25.07   05.06
   6  0908 Øyvind Watterdal          OL Tønsberg og  28236      25.32   05.31
   7  0894 Sindre Haverstad          Lierbygda OL    28757      26.23   06.22
   8  0891 Anders Bondehagen         L/F-Hønefoss Or 60825      28.02   08.01
   9  0900 Martin Sørensen           Eiker OL        33862      29.30   09.29
  10  0897 Eivind Resser             Kongsberg OL    61149      29.50   09.49
  11  0905 Håkon Smedberg            Eiker OL        25534      29.57   09.56
  12  0892 Hans Rusten Wang          Konnerud IL     25605      32.29   12.28
  13  0893 Kristian Bjerke           Hedrum OL       22552      32.33   12.32
  14  0899 Leif Inge Kjemperud       L/F-Hønefoss Or 60821      32.37   12.36
  15  1074 Niklas Grønhovd           Modum OL        28287      33.56   13.55
  16  1009 Torbjørn Grande Østby     Porsgrunn OL    24306      36.12   16.11
  17  0906 Hans Jørgen Kvåle         Hadeland OL     23497      36.37   16.36
17 resultater, 18 påmeldte, 17 startende
D 10-12
-------
   1  0917 Mali F. Nielsen           Kongsberg OL    31017      25.59       
   2  0931 Heidi Bagstevold          Kongsberg OL    28739      26.07   00.08
   3  0919 Kristin Ask-Henriksen     Konnerud IL     25583      29.33   03.34
   4  0914 Tine Lysaker              Eiker OL        60778      30.01   04.02
   5  0910 Martine Langberg          Konnerud IL     60794      35.34   09.35
   6  0912 Ingrid Råd                Ringerike OL    16737      35.44   09.45
   7  1076 Kristin Sælen             Fossum IF       31778      36.08   10.09
   8  0976 Hege Nes                  Konnerud IL     62192      37.36   11.37
   9  0920 Emilie Dahl               Ringerike OL    16745      37.38   11.39
  10  0911 Kjersti Myhre             Kongsberg OL    28721      38.18   12.19
  11  0918 Christine Schibsted       Røyken OL       31793      38.26   12.27
  12  0915 Vivian Støa               Ringerike OL    16859      39.40   13.41
  13  0909 Ulrikke Andersen          Halden Skiklubb 22189      41.04   15.05
  14  0930 Runa Ekanger              Kongsberg OL    61097      43.19   17.20
  15  0927 Ida Marie Næss Bjørgul    Halden Skiklubb 22177      43.31   17.32
  16  0924 Desire Mjølnerød          Halden Skiklubb 22191      47.12   21.13
  17  0921 Michaela Tørnquist-Roos   Falkøpings AIK  33192      47.27   21.28
  18  0925 Helene Johansen           OK Moss         36613      47.28   21.29
  19  0929 Mari O. Tokheim           Lierbygda OL    60890      48.35   22.36
  20  0913 Kaja Ulsness              Halden Skiklubb 22193      50.47   24.48
  21  0916 Emeline Mjølnerød         Halden Skiklubb 22192      52.44   26.45
  22  1006 Marianne Sandvold         Porsgrunn OL    24374    1:04.03   38.04
DISK  0923 Kari Svingheim            Hadeland OL     23537                  
23 resultater, 25 påmeldte, 23 startende
H 13-16 C
---------
   1  0937 Øystein Jaren Samuelsen   Konnerud IL     25597      26.07       
   2  0935 Morten Bergstrøm          Haugerud IF     23156      27.46   01.39
   3  0933 Thomas R. Askeland        Hedrum OL       23567      30.29   04.22
   4  0940 Vegard Høghaug Larsen     Ringerike OL    16738      32.54   06.47
   5  0938 Sigurd Haug Narvestad     Hadeland OL     36280      33.46   07.39
   6  1052 Egil Andersen             Konnerud IL     61089      34.06   07.59
   7  0934 Ola Morstad               Hadeland OL     36328      58.59   32.52
   8  1055 Halvor Natvig             Nittedal OL     62200    1:04.00   37.53
   9  0932 Jørgen Enger Fjellin      Eiker OL        33866    1:41.12 1:15.05
      0939 Nikolai Binder Kalvik     Horten OK       28761                  
9 resultater, 10 påmeldte, 9 startende
D 13-16 C
---------
   1  0946 Ranveig Flaten            L/F-Hønefoss Or 60819      28.51       
   2  0945 Line Eskerud              Konnerud IL     36347      32.33   03.42
   3  0942 Kristine Larsen           Kongsberg OL    28741      33.46   04.55
   4  1024 Lene K. Brockmann         Eiker OL        62199      34.01   05.10
   5  0947 Ida Eriksen               Konnerud IL     26442      35.12   06.21
   6  0943 Marianne Sandberg         Modum OL        28771      39.26   10.35
   7  0941 Linn Ulsness              Halden Skiklubb 22187      54.10   25.19
   8  0944 Ingeborg Mork Knutsen     Halden Skiklubb 22184      56.07   27.16
   9  1057 Synne Stenslet            Frogner IL      23642      57.46   28.55
  10  0948 Oda Rygh                  Modum OL        28778      58.17   29.26
10 resultater, 10 påmeldte, 10 startende
H 17 N
------
   1  0098 Kjell Gjølberg            Hedrum OL       22549    1:11.21       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
H 13-16 N
---------
   1  1007 Håkon Sandvold            Porsgrunn OL    24375      37.27       
1 resultater, 2 påmeldte, 1 startende
D 17 N
------
   1  0953 Trine-Lise Olsen          Kongsberg OL    28730      29.39       
   2  0952 Marit Bergstrøm           Haugerud IF     23157    1:01.22   31.43
      0949 Inger Lise Olafsen        IL Tyrving      28762                  
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
D 13-16 N
---------
   1  0955 Ingvild Presterud         L/F-Hønefoss Or 60826      36.07       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
D 10-12 N
---------
   1  0974 Kari Hvattum              Halden Skiklubb 22179      17.37       
   2  0966 Agni F. Nielsen           Kongsberg OL    28722      18.58   01.21
   3  0971 Kine Gulliksen            Sandefjord OK   62103      19.02   01.25
   4  0964 Marlene F. Gabrielsen     Eiker OL        60779      19.06   01.29
   5  0956 Siri Nørsterud            Kongsberg OL    28718      19.17   01.40
   6  0965 Hanna Nordbrøden          Halden Skiklubb 22098      19.33   01.56
   7  0960 Sigrun Thorrud Olsen      Kongsberg OL    28723      20.17   02.40
   8  0973 Rannveig Øverøyen         IL Tyrving      39039      21.09   03.32
   9  0962 Mari Thorrud Olsen        Kongsberg OL    28724      21.10   03.33
  10  0970 Karoline Haverstad        Lierbygda OL    62239      21.12   03.35
  11  0957 Stine Sund Ottersen       Halden Skiklubb 22174      21.36   03.59
  12  0958 Ingrid Skantze            Haslum IL       32416      23.03   05.26
  13  0969 Stine Flågan              Halden Skiklubb 22172      24.55   07.18
  14  0959 Kathrine Ahlsen           Halden Skiklubb 22196      27.10   09.33
  15  0972 Oda Stendebakken          Halden Skiklubb 22186      29.12   11.35
  16  0968 Tine H. Larsen            Kongsberg OL    25552      31.51   14.14
  17  1028 Cecilie Bekkedal          IL Tyrving      11072      34.47   17.10
17 resultater, 18 påmeldte, 17 startende
H 10-12 N
---------
   1  0996 Håkon Heggedal            Kongsberg OL    61152      15.39       
   2  0983 Ole Christian Westerhus   Eiker OL        25527      16.16   00.37
   3  0988 Andreas R. Askeland       Hedrum OL       23566      16.44   01.05
   4  0978 Andreas Skovli            Asker SK        60738      16.51   01.12
   5  0977 Peer Mork Knutsen         Halden Skiklubb 22180      17.21   01.42
   6  0975 Morten Leirmo             Kongsberg OL    28720      17.22   01.43
   7  0982 Mikkel Gulliksen          Sandefjord OK   62104      19.40   04.01
   8  1000 Eirik Ravnan              Raufoss IL Orie 28717      20.10   04.31
   9  1058 Martin Stenslet           Frogner IL      23641      20.50   05.11
  10  1044 Andreas Fosmo             IL Tyrving      11184      20.54   05.15
  11  0991 Truls Bech                IL Tyrving      39003      21.21   05.42
  12  0979 Eirik Haverstad           Lierbygda OL    28758      21.40   06.01
  13  0994 Jørgen Skovli             Asker SK        60739      22.43   07.04
  14  0997 Espen Weltzien            Konnerud IL     26444      23.18   07.39
  15  0998 Anders Thon               Kongsberg OL    28733      23.19   07.40
  16  1080 Håkon Jaren Samuelsen     Konnerud IL     26440      23.26   07.47
  17  0993 Sindre Andersen Gåsvik    Lierbygda OL    62247      23.38   07.59
  18  1001 Håkon Langberg            Konnerud IL     60793      24.33   08.54
  19  0981 Audun Resser              Kongsberg OL    61150      24.39   09.00
  20  0984 Eirik Thingelstad Eeg     Asker SK        28755      26.21   10.42
  21  0992 Eivind B. Jonassen        Kolbotn & Skimt 23748      27.34   11.55
  22  0986 Tom Robin Haukland        Kongsberg OL    28765      30.39   15.00
  23  0995 Kim Rune Modalen          L/F-Hønefoss Or 60829      33.12   17.33
  24  0999 Alexander Austheim        IL Tyrving      11473      45.00   29.21
DISK  1029 Håkon Svendsen            IL Tyrving      11008                  
25 resultater, 27 påmeldte, 25 startende

Sist endret: 11.09.03 19:44:34