RESULTATER
Norgescup junior - Klassisk 20.6.98


H17-20 D17-20
H 17-20   Testløp 11.0 km
-------------------------
   1  0183 Jørgen Rostrup            Bækkelaget Spor 24084    1:19.12       
   2  0175 Jostein Moe               Øvrebø & Vennes 24525    1:25.05   05.53
   3  0185 Ivar Haugen               IL Gular        22588    1:26.30   07.18
   4  0169 Rune Strandberg           Øvrebø & Vennes 30791    1:29.23   10.11
   5  0161 Martin Skrove             Verdal OK       25422    1:30.48   11.36
   6  0167 Anders Nordberg           Skien OK        32305    1:30.49   11.37
   7  0171 Anders B. Øksenholt       Skien OK        24402    1:31.37   12.25
   8  0173 Jonn Are Myhren           IK Grane        31047    1:31.58   12.46
   9  0179 Even Lillemo              Kongsberg OL    31020    1:34.20   15.08
  10  0127 Marius Bjugan             Wing OK         23068    1:34.35   15.23
  11  0152 Ole Martin Aanonsen       IK Grane        20029    1:36.29   17.17
  12  0126 Arne Røste                Hein OL         25126    1:37.21   18.09
  13  0177 Øystein Pettersen         Gjerstad IL     24066    1:37.42   18.30
  14  0131 Harald Aas                Raumar OL       28122    1:38.31   19.19
  15  0147 Trygve Buanes             Ringerike OL    22600    1:39.05   19.53
  16  0163 Jon Birger T. Aarnes      Skien OK        24406    1:39.25   20.13
  17  0181 Ola Berger                Byåsen IL       22732    1:39.27   20.15
  18  0124 Hans Olof Amblie          Eidskog OL      24933    1:40.23   21.11
  19  0151 Sindre Østhagen           OL Vallset/Stan 25235    1:40.25   21.13
  20  0159 Jostein Andersen          Kristiansand OK 32341    1:40.38   21.26
  21  0130 Arild Nomeland            Kristiansand OK 32333    1:41.48   22.36
  22  0116 Bjørgulf Svenningen       Otra IL         36549    1:42.17   23.05
  23  0150 Børge Nyseth              Torridal IL     30263    1:42.53   23.41
  24  0144 Magnus Solbjørg           Harstad OL      29000    1:43.08   23.56
  25  0104 Magnus Nicolaisen         IL Imås         30240    1:43.26   24.14
  25  0157 Trond Kortner             Porsgrunn OL    24335    1:43.26   24.14
  27  0145 Ola Juliussen             Sarpsborg OL    22321    1:43.36   24.24
  28  0128 Thomas T. Wøyen           Asker SK        31589    1:44.31   25.19
  29  0133 Morten Christophersen     IL Tyrving      23924    1:45.23   26.11
  30  0122 Torgeir Watne             IL Imås         24152    1:46.04   26.52
  30  0155 Steinar Vike              Sandnes IL      33896    1:46.04   26.52
  32  0141 Emil Østenfor             Asker SK        25559    1:46.10   26.58
  33  0137 Stig Alvestad             Wing OK         31770    1:46.52   27.40
  34  0142 Andreas Aabel             Bækkelaget Spor 31532    1:47.09   27.57
  35  0106 Marius Wikstrøm           Hein OL         25149    1:47.27   28.15
  36  0125 Mattis Myhre              Hadeland OL     23492    1:48.19   29.07
  37  0165 Trygve Hermansen          Raumar OL       23679    1:49.02   29.50
  38  0123 Jann Post                 Kolbotn & Skimt 23739    1:49.11   29.59
  39  0174 Henrik Ruud               Fredrikstad SK  22045    1:49.38   30.26
  40  0105 Andreas Benneche          Heming/Njård OL 23191    1:51.10   31.58
  41  0178 Øyvin Jakobsen            Askøy OL        24604    1:51.45   32.33
  42  0103 Sigurd Berger             Halden Skiklubb 22142    1:53.14   34.02
  43  0148 Jarl Magnus Berge         Oddersjaa SSK   31545    1:53.34   34.22
  44  0140 Marius Ackenhausen        Konnerud IL     25581    1:53.50   34.38
  45  0153 Roger Svaland             Birkenes IL     26387    1:54.39   35.27
  46  0138 Atle Moen                 IK Grane        24497    1:54.50   35.38
  47  0168 Gudmund Snilstveit        Strandvik IL    22649    1:55.24   36.12
  48  0162 Jørgen Klakegg Dahl       Kolbotn & Skimt 23701    1:55.38   36.26
  49  0176 Lasse Falsen Møller       Eiker OL        25523    1:55.58   36.46
  50  0139 Roar Kullerud             Sarpsborg OL    22317    1:55.59   36.47
  51  0129 Eirik Svensen             IL Imås         24116    1:56.03   36.51
  52  0108 Leif Kåre Skiftenes       IL Imås         24113    1:57.29   38.17
  53  0189 Anders Korvald            Eiker OL        25520    1:58.02   38.50
  54  0182 Marius Skram              Lillomarka OL   23309    1:58.36   39.24
  55  0188 Håvard Gundersen          Konnerud IL     22265    1:59.48   40.36
  56  0132 Øystein Kvaal Østerbø     Wing OK         22877    2:00.24   41.12
  57  0187 Einar Tommelstad          Ringerike OL    16857    2:00.56   41.44
  58  0186 Frode Triseth             Skien OK        24426    2:02.39   43.27
  59  0111 Geir Ødegård              Molde og Omegn  24562    2:03.14   44.02
  60  0146 Eirik Nilsen              Sandnes IL      36828    2:03.49   44.37
  61  0164 Terje Haare               Konnerud IL     25589    2:04.01   44.49
  62  0113 Geir Moholdt              Byåsen IL       25499    2:04.03   44.51
  63  0154 Erlend Ribe               Søgne og Songda 26200    2:04.06   44.54
  64  0119 Frank Aasgård             Namsos OK       28103    2:04.12   45.00
  65  0114 Rune Julsvik              Bækkelaget Spor 23121    2:06.14   47.02
  66  0121 Jon Åsmund Espedal        Heming/Njård OL 36994    2:06.22   47.10
  67  0110 Jim Øysten Nybråten       Løten OL        26491    2:09.16   50.04
  68  0156 Tore B. Alu               Hein OL         31706    2:09.26   50.14
  69  0170 Jan-Egil Wagnild          Selbu Ok        22992    2:09.33   50.21
  70  0191 Brage Breivik             TIF Viking      22601    2:10.45   51.33
  71  0115 Geir Myhr Øien            Raumar OL       28123    2:15.52   56.40
  72  0135 Tomas Tveit               Sandnes IL      33891    2:16.08   56.56
  73  0180 Åsmund Steen              Lifjell OL      24236    2:16.41   57.29
  74  0172 Trygve Tømta              Raumar OL       32208    2:17.15   58.03
  75  0107 Lars Christian Bråten     Heming/Njård OL 28112    2:29.25 1:10.13
DISK  0102 Johannes Høysæter         IL Gular        22666                  
DISK  0112 Frode Balchen             Oddersjaa SSK   31554                  
DISK  0118 Andreas Haaland           Oddersjaa SSK   16929                  
DISK  0120 Tormod Hermansen          Raumar OL       23680                  
DISK  0134 Erik Alsaker              Asker SK        23564                  
DISK  0136 Anders Skjeset            Vang OL         25280                  
DISK  0143 Are Vist Heidenstrøm      Fredrikstad SK  26497                  
DISK  0149 Øyvind Larsen             Indre Østfold O 22198                  
BRUTT 0158 Stian Andersen            Heming/Njård OL 23162                  
DISK  0160 Stian Overskeid           Indre Østfold O 28267                  
DISK  0184 Jon Hovland               Porsgrunn OL    24315                  
DISK  0190 Bjørn Djupvik             Strandvik IL    22657                  
87 resultater, 91 påmeldte, 87 startende

D 17-20   Testløp  7.0 km
-------------------------
   1  0069 Ingrid Bronebakk          NTNUI           26280    1:04.05       
   2  0067 Marianne Riddervold       Heming/Njård OL 23189    1:08.11   04.06
   3  0059 Kari Aarhus               Porsgrunn OL    24311    1:09.23   05.18
   4  0077 Linda Antonsen            Fredrikstad SK  22030    1:09.49   05.44
   5  0065 Julie Bøbel               IL Imås         24132    1:10.54   06.49
   6  0057 Ingunn Fristad            IL Imås         24137    1:14.05   10.00
   7  0075 Anne Marie Bleken         Hadeland OL     23500    1:14.06   10.01
   8  0079 Karin Sørlie              Fossum IF       31685    1:15.05   11.00
   9  0063 Anette Fidje              IK Grane        24159    1:15.23   11.18
  10  0015 Stina Fasting             Fredrikstad SK  22248    1:15.55   11.50
  11  0050 Dagny Lysaker             Eiker OL        25530    1:16.24   12.19
  12  0081 Marte Beitnes Johansen    Asker SK        28203    1:17.25   13.20
  13  0032 Vigdis Hobøl              Østmarka OK     23893    1:18.02   13.57
  14  0018 Siri Anne Hagman          Kolbotn & Skimt 23709    1:18.19   14.14
  15  0051 Marianne Andersen         Konnerud IL     25580    1:18.40   14.35
  16  0073 Elin Bjerva               Drangedal OL    24245    1:18.52   14.47
  17  0061 Marte Balchen             Oddersjaa SSK   31553    1:19.02   14.57
  18  0033 Janne Bjorvand            Oddersjaa SSK   31541    1:19.03   14.58
  19  0014 Marte Magnem              OK Moss         22254    1:20.24   16.19
  20  0025 Gro Vogt Sæther           Østmarka OK     23881    1:20.47   16.42
  21  0004 Inger Svare Morset        Selbu Ok        22996    1:22.06   18.01
  22  0016 Kristine Daland           IL Imås         24118    1:22.34   18.29
  23  0039 Randi Marie Mohus         Bodø & Omegn IF 30582    1:23.09   19.04
  24  0012 Heidi Ackenhausen         Konnerud IL     25600    1:24.20   20.15
  25  0043 Ine Hovi                  Hadeland OL     23519    1:24.31   20.26
  26  0048 Marianne Braut            Sandnes IL      33895    1:24.51   20.46
  27  0038 Tonje Pettersen           Bul-Tromsø IL   31613    1:24.52   20.47
  28  0055 Kristin Delås             Fredrikstad SK  22082    1:25.29   21.24
  29  0024 Kjersti Hagen             Fet OL          23593    1:25.44   21.39
  30  0011 Anne Marthine Rustad      Kolbotn & Skimt 23750    1:26.24   22.19
  31  0045 Anja Husebye              Fossum IF       23627    1:26.39   22.34
  32  0002 Tonje Rasmussen           OTO             26366    1:26.45   22.40
  33  0026 Maja Berger               Selbu Ok        22730    1:27.42   23.37
  34  0031 Marit Langslet            Porsgrunn OL    24326    1:27.46   23.41
  35  0056 Trude Bruun Thorstensen   Heming/Njård OL 23179    1:28.55   24.50
  36  0001 Nicole Ragvin             Lifjell OL      24226    1:29.44   25.39
  37  0035 Anja Mo Berge             OL Trollelg     22892    1:30.28   26.23
  38  0034 Anette Larsen             Larvik OK       30800    1:30.34   26.29
  39  0049 Ingvild Aker              Fredrikstad SK  22040    1:31.04   26.59
  40  0040 Selma Lysaker             Eiker OL        25529    1:31.21   27.16
  41  0020 Kjersti Reenaas           Lillehammer OK  30432    1:31.43   27.38
  42  0052 Mari Lyshaug              Lillehammer OK  30620    1:31.48   27.43
  43  0054 Ingunn Strandberg         Øvrebø & Vennes 24527    1:32.33   28.28
  44  0066 Elin Rike Johansen        IK Grane        24087    1:33.18   29.13
  45  0064 Siri Løvlund              Nordreisa IL    19441    1:36.56   32.51
  46  0013 Terese Syljuåsen          Ringsaker OL    26405    1:38.39   34.34
  47  0053 Tone Friden               OL Trollelg     23013    1:40.01   35.56
  48  0076 Heidi Vogt Sæther         Østmarka OK     23882    1:40.55   36.50
  49  0021 Helga Stenseth            Fredrikstad SK  22063    1:41.23   37.18
  50  0047 Jane Tangen               Fredrikstad SK  22061    1:41.27   37.22
  51  0019 Ingvild K. Gjessing       Heming/Njård OL 23202    1:44.19   40.14
  52  0023 Camilla Aasrum            Larvik OK       26291    1:44.41   40.36
  53  0074 Marit Helgerud            Larvik OK       26284    1:45.34   41.29
  54  0041 Ingrid Tvedt Nord         Fana IL         24749    1:46.11   42.06
  55  0022 Annemarie Bargård Madsen  Fana IL         24723    1:46.34   42.29
  56  0068 Lina Undrum Mariussen     Løten OL        26490    1:47.02   42.57
  57  0046 Ingvill Heskestad         Ganddal IL      28019    1:48.08   44.03
  58  0060 Kjersti Ruud              Østmarka OK     20075    1:52.43   48.38
  59  0010 Margrete Omdal            Øvrebø & Vennes 24523    1:54.23   50.18
  60  0058 Anna Tokheim              Lierbygda OL    30858    1:56.43   52.38
  61  0070 Hanne Tommelstad          Ringerike OL    16859    1:59.30   55.25
  62  0044 Anne Borchgrevink Alu     Hein OL         25152    2:00.52   56.47
  63  0062 Siri Spjelkavik           IL Tyrving      23899    2:02.24   58.19
  64  0007 Linn Rognlien             Heming/Njård OL 23198    2:09.11 1:05.06
  65  0072 Guri Ellingsen            Porsgrunn OL    24299    2:23.53 1:19.48
DISK  0028 Anne Kristine Brekka      IK Grane        30972                  
BRUTT 0029 Lene Cecilie Andersen     Østmarka OK     23875                  
DISK  0030 Mai-Britt Wagnild         OL Trollelg     22991                  
BRUTT 0036 Sigrid Solberg            Fossum IF       23638                  
DISK  0037 Randi Wold                Notodden OL     24270                  
DISK  0080 Marion Ryen               Nord-Østerdal O 31606                  
71 resultater, 79 påmeldte, 71 startende

Sist endret: 11.09.03 19:44:44