RESULTATER
Ringeriksløpet 20.6.98


H 21A   9,3 km
--------------
   1  0206 Lars Inge Arnevik         Modum OL        24844    1:04.10       
   2  0209 Rolf Pedersen             Asker SK        22975    1:05.25   01.15
   3  0204 Jon Anders Bordal         Ringsaker OL    24011    1:17.47   13.37
   4  0207 Bengt Niklasson           IL Tyrving      36469    1:18.05   13.55
   5  0205 Geir Hoff                 IL Tyrving      15111    1:19.38   15.28
   6  0208 Erik Moe                  Bækkelaget Spor 11722    1:25.37   21.27
   7  0203 Inge Gunnes               IL Tyrving      30470    1:27.58   23.48
   8  0210 Eivind Moe                NTNUI           36811    1:55.30   51.20
8 resultater, 10 påmeldte, 8 startende
H 35   7,3 km
-------------
   1  0402 Ole Johnny Petersen       Eiker OL        33867      58.44       
   2  0403 Rune Eskøy                Fossum IF       23897    1:05.40   06.56
   3  0401 Øyvind Hansen             Røyken OL       22495    1:10.19   11.35
   4  0555 Tormod Øvergaard          Vestre Aker     31423    1:17.23   18.39
4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende
D 21A   6,2 km
--------------
   1  0252 Brit Volden               Kongsberg OL    15552    1:00.56       
   2  0251 Mai Ingela Hope           Modum OL        26184    1:09.51   08.55
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
H 40   6,2 km
-------------
   1  0408 Rune Berge                IL Tyrving      30790      44.44       
   2  0405 Rolf Fasting              OK Moss         22249      49.31   04.47
   3  0406 Torgeir Strandhagen       Røyken OL       22482      51.28   06.44
   4  0562 Sven Tonjer               IL Tyrving      23967      53.51   09.07
   5  0407 Magne Vollen              OSI             23463    1:03.43   18.59
5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende
H 17-18   5,9 km
----------------
   1  0564 Ståle Svanberg            Røyken OL       22486      58.58       
   2  0409 Ken Pedersen              Ringerike OL    16737    1:41.26   42.28
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
H 45   5,9 km
-------------
   1  0414 Arne Tiltnes              IL Tyrving      23958      56.05       
   2  0423 Eystein Weltzien          Konnerud IL     26438      56.22   00.17
   3  0410 Dag Kolberg               IL Tyrving      23937      57.05   01.00
   4  0421 Per Aas                   Raumar OL       28121      58.54   02.49
   5  0415 Hans R. Bakken            Eiker OL        25525      59.36   03.31
   6  0420 Morten Johannessen        Røyken OL       22491    1:02.45   06.40
   7  0422 Per Øhlkers               IL Tyrving      30971    1:04.02   07.57
   8  0412 Svein Grønhovd            Modum OL        25623    1:05.35   09.30
   9  0417 Arne Vidar Pedersen       IL Tyrving      23903    1:06.14   10.09
  10  0411 Kjell Svanberg            Røyken OL       22485    1:08.59   12.54
  11  0418 Reidar Vifstad            IL Tyrving      28087    1:15.11   19.06
  12  0413 Willy Smedberg            Eiker OL        25532    1:57.10 1:01.05
12 resultater, 14 påmeldte, 12 startende
H 19AK   5,9 km
---------------
   1  0429 Lars Strand               Stranden IL     36846      51.18       
   2  0428 Bjørn Hauge               Nydalens Skiklu 23359      52.09   00.51
   3  0427 Rolf-Atle Rolfsnes        Odda IL         24821      57.43   06.25
   4  0426 Geir Sætre                Stranden IL     36845    1:39.22   48.04
   5  0425 Mads Berger               NTNUI           28853    1:40.17   48.59
   6  0424 Tom Sagvold               Stranden IL     36850    1:41.47   50.29
6 resultater, 7 påmeldte, 6 startende
H 15-16   5,3 km
----------------
   1  0302 Audun Weltzien            Konnerud IL     26437      43.40       
   2  0303 Torbjørn Sagberg          IL Tyrving      31823      44.09   00.29
   3  0301 Martin Holth Johannessen  Røyken OL       22489      44.37   00.57
   4  0306 Ragnar Tonjer             IL Tyrving      28081    1:22.14   38.34
   5  0305 Håkon E. Hultgren         Ringerike OL    16732    1:34.10   50.30
   6  0304 Kjetil Smedberg           Eiker OL        25533    1:35.31   51.51
6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende
D 19-20   5,3 km
----------------
   1  0431 Guro Kolberg              IL Tyrving      23940    1:23.42       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
H 50   5,3 km
-------------
   1  0432 Atle Jacobsen             Askøy OL        24601      46.39       
   2  0434 Rolf Hagman               Kolbotn & Skimt 23708    1:03.07   16.28
   3  0437 Gyorgy Horvati            IL Tyrving      23934    1:06.21   19.42
   4  0438 Bjørn Spjelkavik          IL Tyrving      23902    1:11.47   25.08
   5  0436 Hans Jørgen Loe           Liv/Fossekallen 31353    1:27.40   41.01
      0435 Helge Lye                 IL Tyrving      23928                  
6 resultater, 7 påmeldte, 6 startende
D 17-18   4,6 km
----------------
BRUTT 0439 Astrid Karlstad Larsen    Ringerike OL    16745                  
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
D 35   4,6 km
-------------
   1  0440 Torun Dyrkorn             Eiker OL        30836      55.21       
   2  0441 Berit Berge               IL Tyrving      30789      57.44   02.23
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
H 55   4,6 km
-------------
   1  0445 Tormod Dahlen             Gjø-Vard OL     26447      47.49       
   2  0442 Knut Kjemhus              Kongsberg OL    25547      49.48   01.59
   3  0447 Asbjørn Bræck             Kongsberg OL    25539      52.54   05.05
   4  0552 Jon Fougner               Heming/Njård OL 37040      52.57   05.08
   5  0443 Ivar Louis Berg           IF Sturla       26180      57.45   09.56
   6  0449 Åge Johansen              Gjø-Vard OL     26457      58.46   10.57
   7  0560 Leif Bleken               Heming/Njård OL 28111    1:01.15   13.26
   8  0450 Thorkild Thorkildsen      Modum OL        28291    1:09.13   21.24
   9  0448 Odd Tore Saugerud         IL Tyrving      23932    1:10.22   22.33
  10  0556 Tormod Hegdahl            Heming/Njård OL 31084    1:25.05   37.16
10 resultater, 12 påmeldte, 10 startende
D 40   4,6 km
-------------
   1  0452 Wenche Hultgreen          Konnerud IL     25603      47.28       
   2  0455 Aud Gran                  IL Tyrving      28086      56.22   08.54
   3  0454 Bjørg Svanberg            Røyken OL       22488    1:19.04   31.36
   4  0453 Kirsti Aas Olsen          Eiker OL        33861    1:26.27   38.59
4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende
D 19AK   3,4 km
---------------
   1  0457 Anne Marit Bordal         Ringsaker OL    26413      35.35       
   2  0456 Liv Anett Borge           Liv/Fossekallen 31360      53.30   17.55
   3  0458 Marit Kjemperud           Liv/Fossekallen 31356    1:02.18   26.43
3 resultater, 4 påmeldte, 3 startende
H 60   3,4 km
-------------
   1  0464 Rolf Edvardsen            Haugerud IF     23150      48.22       
   2  0460 Iver Rognstad             Hadeland OL     23498      49.12   00.50
   3  0463 Sverre Lunde              Liv/Fossekallen 31354    1:00.56   12.34
   4  0461 Einar Hoff                IL Tyrving      23962    1:03.22   15.00
DISK  0462 Terje Strand              Stranden IL     36847                  
5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende
D 45   3,4 km
-------------
   1  0466 Tove Møller               Eiker OL        25526      43.26       
   2  0451 Åse Jacobsen              Askøy OL        24602      46.10   02.44
   3  0467 Nina Kolberg              IL Tyrving      23938      51.10   07.44
   4  0465 Unn Ellefsen              IL Tyrving      23927      52.50   09.24
   5  0468 Aud I. Spjelkavik         IL Tyrving      23901      57.10   13.44
5 resultater, 6 påmeldte, 5 startende
H 65   3,4 km
-------------
   1  0470 Kjell H. Eriksen          Fossum IF       23623      40.41       
   2  0472 Thor W. Jacobsen          Kongsberg OL    31012      40.59   00.18
   3  0476 Reidar Landbø             IF Sturla       36918      42.04   01.23
   4  0473 Truls Astrup              Heming/Njård OL 30427      44.12   03.31
   5  0471 Karl J. Eilerås           OL Trollo       22687      45.40   04.59
   6  0474 Magne Bekkelund           Røyken OL       22481      54.53   14.12
DISK  0475 Johan Johansen            Stranden IL     36851                  
7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende
D 15-16   3,0 km
----------------
   1  0359 Kristin W. Øverøyen       IL Tyrving      23923      28.30       
   2  0358 Line Hagman               Kolbotn & Skimt 23707      29.43   01.13
   3  0351 Anne W. Øverøyen          IL Tyrving      23922      36.36   08.06
   4  0355 Lene W. Jensen            Eiker OL        37029      38.18   09.48
   5  0363 Anna Tonjer               IL Tyrving      23968      42.22   13.52
   6  0361 Siri Kolberg              IL Tyrving      23939      43.44   15.14
   7  0356 Kine Pedersen             Ringerike OL    16733      52.13   23.43
   8  0353 Heidi Karlstad Larsen     Ringerike OL    16746      55.05   26.35
8 resultater, 13 påmeldte, 8 startende
D 50   3,0 km
-------------
   1  0477 Ingrid Lome-Hagman        Kolbotn & Skimt 23714      40.58       
   2  0479 Karin Loe                 Liv/Fossekallen 31352      51.58   11.00
   3  0480 Atie D. Saugerud          IL Tyrving      23931      56.51   15.53
3 resultater, 4 påmeldte, 3 startende
H 70   3,0 km
-------------
   1  0482 Halvor Sveistrup          OL Trollo       30684      44.04       
   2  0481 Kjell R. Johansen         Eiker OL        25522      44.56   00.52
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
D 55   3,0 km
-------------
   1  0485 Elin Dahlen               Gjø-Vard OL     36501      38.50       
   2  0484 Hanne Bræck               Kongsberg OL    25540      40.43   01.53
   3  0486 Birgitte Bekkelund        Røyken OL       22480      53.24   14.34
   4  0487 Jorunn Jebsen             IL Tyrving      16530      54.14   15.24
   5  0483 Ingeborg Borge            Liv/Fossekallen 28617      58.08   19.18
5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende
H 75   3,0 km
-------------
   1  0489 Olav Jahren               Rollag og Veggl 37075    1:02.47       
DISK  0488 Leif Kjemperud            Liv/Fossekallen 31351                  
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
D 13-14   2,8 km
----------------
   1  0494 Ida Svanberg              Røyken OL       22487      28.35       
   2  0496 Una Glende Janson         Konnerud IL     25592      29.41   01.06
   3  0492 Mari M. Fasting           OK Moss         22251      30.13   01.38
   4  0493 Silje Lysaker             Eiker OL        33865      33.00   04.25
   5  0490 Hege Holth Johannessen    Røyken OL       22490      33.51   05.16
   6  0497 Kristine F. Gabrielsen    Eiker OL        33871      36.43   08.08
   7  0499 Camilla Kjemperud         Liv/Fossekallen 31358      39.07   10.32
   8  0500 Guro Fasting              OK Moss         22252      44.02   15.27
   9  0561 Selma Tonjer              IL Tyrving      28082      45.01   16.26
  10  0550 Helene Bjertnes           IF Sturla       36431      59.29   30.54
  11  0498 Gunhild Støa              Ringerike OL    16734    1:02.38   34.03
  12  0495 Ragnhild R. Haugerud      Ringerike OL    16736    1:05.23   36.48
12 resultater, 13 påmeldte, 12 startende
D 60   2,8 km
-------------
   1  0502 Wenche Hoff               IL Tyrving      23961      47.01       
   2  0501 Jorånn Rognstad           Hadeland OL     23499      50.37   03.36
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
H 13-14   2,8 km
----------------
   1  0504 Anders Tiltnes            IL Tyrving      36890      26.32       
   2  0506 Arno Lilja Grønhovd       Modum OL        25621      28.09   01.37
   3  0559 Nils Sælen                Fossum IF       31778      28.11   01.39
   4  0505 Øystein Sørensen          Eiker OL        30832      28.47   02.15
   5  0508 Eirik Melbye Buraas       Raumar OL       23691      30.24   03.52
   6  0503 Henning Strandhagen       Røyken OL       22484      33.21   06.49
   7  0509 Sigbjørn Ytrehus          Ringerike OL    16738      34.30   07.58
   8  0507 Gaute Ellefsen Lye        IL Tyrving      23930      58.21   31.49
8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende
D 65   2,8 km
-------------
   1  0510 Solveig Eilerås           OL Trollo       22688    1:23.02       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
H 17C   3,5 km
--------------
   1  0554 Sverre Wisløff            Asker SK        19413      31.15       
   2  0515 Ole Aalde Nyhagen         Liv/Fossekallen 31355      31.54   00.39
   3  0513 Gunnar Hope               Modum OL        26170      32.16   01.01
   4  0553 Ola Fougner               Heming/Njård OL 19378      33.30   02.15
   5  0511 Odd Sverre Buraas         Raumar OL       23689      34.20   03.05
   6  0549 Petter Johannessen        IF Sturla       36433      37.22   06.07
   7  0517 Tommy Jansson             Røyken OL       31793      42.32   11.17
   8  0518 Odd E. Gabrielsen         Eiker OL        33872      46.30   15.15
   9  0512 Kai Sagvold               Stranden IL     36849      53.50   22.35
  10  0516 Lars-Erik Østerud         IL Tyrving      23943    1:15.11   43.56
10 resultater, 11 påmeldte, 10 startende
D 17C   3,5 km
--------------
   1  0522 Bodil Glende              Konnerud IL     25579      40.56       
   2  0520 Anne Smedberg             Eiker OL        25534      46.36   05.40
   3  0523 Ida Syversen              Røyken OL       22497      54.43   13.47
   4  0557 Kari Arnestad             Ringerike OL    28040      56.19   15.23
   5  0519 Elisabeth H. Johannessen  Røyken OL       22493    1:00.43   19.47
5 resultater, 6 påmeldte, 5 startende
H 13-16C   2,2 km
-----------------
   1  0524 Kenneth Sandvold          Eiker OL        33868      23.19       
   2  0526 Håkon Brekke Aarøen       Ringerike OL    16742      25.19   02.00
   3  0525 Morten Nyhagen            Liv/Fossekallen 31359      29.06   05.47
3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende
D 10-12   2,2 km
----------------
   1  0529 Ingunn Weltzien           Konnerud IL     26439      22.41       
   2  0528 Toril Thu Strande         Ringerike OL    16740      23.37   00.56
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
H 10-12   2,2 km
----------------
   1  0532 Even Glende Janson        Konnerud IL     25591      21.50       
   2  0530 Harald Berge              IL Tyrving      31700      24.00   02.10
2 resultater, 3 påmeldte, 2 startende
D 17N   2,3 km
--------------
   1  0563 Kari Sletner              Røyken OL       31795      35.38       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
H 13-16N   1,9 km
-----------------
   1  0533 Øyvind Kihle Mobekk       Ringerike OL    16741      35.03       
1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende
D 13-16N   1,9 km
-----------------
   1  0535 Linda Grøthe              Liv/Fossekallen 19324      55.38       
   2  0534 Cecilie Sandum            Liv/Fossekallen 16515      56.32   00.54
2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende
D 10-12N   1,8 km
-----------------
   1  0541 Solveig Sletner           Røyken OL       22496      22.49       
   2  0539 Christine Schibsted       Røyken OL       31794      24.45   01.56
   3  0538 Maiken Haaheim            Liv/Fossekallen 28769      39.51   17.02
   4  0536 Vivian Støa               Ringerike OL    16735      41.47   18.58
   5  0537 Tine Lysaker              Eiker OL        28529      46.43   23.54
5 resultater, 6 påmeldte, 5 startende
H 10-12N   1,8 km
-----------------
   1  0546 Stig Strandhagen          Røyken OL       22498      15.29       
   2  0544 Lars T. Dahl              Ringerike OL    16748      19.15   03.46
   3  0547 Torgeir Nørbeck           Ringerike OL    16739      23.01   07.32
   4  0548 Anders Bondehagen         Liv/Fossekallen 18564      24.13   08.44
   5  0551 Anders E. Hultgreen       Ringerike OL    36498      27.33   12.04
   6  0545 Leif Inge Kjemperud       Liv/Fossekallen 31357      27.41   12.12
   7  0558 Oskar Andreas Steen       IL Tyrving      11473      28.23   12.54
   8  0542 Vegard Høghaug Larsen     Ringerike OL    16731      30.42   15.13
8 resultater, 9 påmeldte, 8 startende
Regnly X-Sport Lørdag 20. Juni 1998 17:29.50 V98A Ringerike

Sist endret: 11.09.03 19:44:45