ROL-KARUSELLEN

RESULTATER FRA 3. LØP


Løpsdato: 14. juni 2000
Sted: Veienmarka

Nybegynner, fullført:

Åse Mari H. Larsen

ROL

Martin H Larsen

ROL

Petter Vadstein

ROL

Lars Erik Vadstein

ROL

Tone Haraldsen

L/F Hønefoss

Veronica Kjemperud

L/F Hønefoss

Malin Ask Solbakke

ROL

Maria B. Sanna

ROL

Katrine B. Sanna

ROL

Tine Elisa Kjemperud

L/F Hønefoss

Oda Iversen Bentzen

L/F Hønefoss

Guro H. Kleiven

L/F Hønefoss

Ola Hultgreen

ROL

Damer, kort løype:

Kari Strande

ROL

12,09

Toril Thu Strande

ROL

12,15

Eli R. Fagerås

ROL

13,23

Ranveig Flaten

L/F Hønefoss

14,27

Line Arnevik

ROL

15,09

Gunhild Støa

ROL

16,51

Solveig Rønningsbakk

ROL

26,11

May Britt Støa

ROL

28,56

Damer, mellomlang løype:

Birgit Økern Jensen

IL Tyrving

18,16

Ragnhild Hultgreen

ROL

23,49

Trine T. Opseth

ROL

25,16

Kari Arnestad

Modum

29,26

Karoline Rånes Tommelstad

ROL

30,13

Liv Anett Borge

L/F Hønefoss

34,44

Hege Rønnevig

ROL

38,41

Solveig Bondehagen

L/F Hønefoss

38,45

Tone Kristiansen

ROL

39,52

Ragnhild R. Haugerud

ROL

42,05

Damer, lang løype:

Monica Berglund

ROL

50,22

Herrer, kort løype:

Ragnar Høghaug

ROL

11,38

Leif Inge Kjemperud

L/F Hønefoss

12,06

Sverre Lunde

L/F Hønefoss

12,11

Anders Bondehagen

L/F Hønefoss

12,27

Anders Hultgreen

ROL

12,32

Terje Strand

Stranden

13,29

Lars T. Dahl

ROL

14,46

Olaf Johansen

Stranden

14,55

Ole Einar Dalen

ROL

15,08

Mads Larsson

ROL

16,31

Jon Rønningsbakk

ROL

18,51

Ole Joh. Torgerud

Stranden

19,04

Svein Johansen

Stranden

19,13

Leif Kjemperud

L/F Hønefoss

19,35

Herrer, mellomlang løype:

Knut O. Sunde   

ROL   

 21,12

Hroar Sanna   

ROL   

 21,28

Toralf Opperud   

ROL   

 21,53

Helge Revhaug   

ROL   

 22,57

Sigurd Vikebø   

Viking   

 23,35

Magne Kvamme   

ROL   

 24,50

Lars Rønnevig   

ROL   

 30,53

Halvor Aas   

ROL   

 43,33

Jan Erik Sire   

ROL   

Disk

Herrer, lang løype:

Håvard Hågård   

Ås-NLH   

 25,51

Lars Inge Arnevik   

ROL   

 26,10

Endre Stokseth   

Fredrikstad   

 28,45

Einar Tommelstad   

ROL   

 30,09

Per Iver Nordset   

ROL   

 30,13

Morten Dåsnes   

ROL   

 32,09

Lars Enerhaugen   

Modum   

 32,38

Tom Stenlund   

ROL   

 33,08

Lars Strand   

Stranden   

 36,05

Trond Flaten   

L/F Hønefoss   

 40,06

Ole Nyhagen   

L/F Hønefoss   

 40,56

Mikkel Myhre   

ROL   

 41,45

Per Erik Opseth   

ROL   

 45,10

Morten Nyhagen   

L/F Hønefoss   

 57,48

Geir Dahl   

ROL  

Disk